مگ بلاگ

یک دوربین فیلمبرداری همه کاره برای فیلمسازان انفرادی

یک دوربین فیلمبرداری همه کاره برای فیلمسازان انفرادی

واضح ترین تغییر ظاهری Osmo Pocket 3 نمایشگر جدید آن است که بین جهت افقی و عمودی حرکت می کند. این یک پیشرفت چشمگیر برای نظارت تصویری، کنترل دوربین و تغییر تنظیمات ارائه می‌دهد، زیرا دسترسی به منوها و کنترل‌ها در این نمایشگر بسیار آسان‌تر از نمایشگرهای محدودتر سری قبلی Pocket است.

صفحه نمایش چرخان همچنین به عنوان یک کلید روشن/خاموش برای دوربین عمل می کند – چرخاندن صفحه نمایش به حالت افقی باعث روشن شدن آن می شود و بازگشت به حالت عمودی پس از چند ثانیه آن را خاموش می کند، اگرچه شما همچنین می توانید این خاموش شدن را لغو کنید. و از دستگاه با صفحه نمایش در جهت عمودی استفاده کنید. استفاده از مکانیسم نمایش چرخان بسیار رضایت بخش است و ما آن را به یک دکمه پاور سنتی ترجیح می دهیم.

از نظر اندازه و کیفیت، این یک پنل OLED 2 اینچی است و هم روشن و هم زیباست و دقت رنگ بالایی دارد. ما دریافتیم که استفاده از آن در فضای باز، حتی در شرایط آفتابی آسان است.

از نظر نرم‌افزاری، ما عاشق رابط روی صفحه‌نمایش Osmo Pocket 3 هستیم – به وضوح بسیار خوب توسعه یافته است. برنامه همراه DJI Mimo نیز عالی است، اما ما دوست نداریم که دستگاه با استفاده از آن نیاز به ثبت نام داشته باشد. این نوع ثبت نام در پهپادهای DJI منطقی است، اما نباید در یک دوربین دستی پخته شود.

همچنین شایان ذکر است که Osmo Pocket 3 می تواند برای پخش زنده استفاده شود و یک دوربین عالی برای این منظور است.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید