مگ بلاگ

یک سواری هیجان انگیز الکتریکی بی پایان قابل تنظیم

یک سواری هیجان انگیز الکتریکی بی پایان قابل تنظیم

دور اول Ioniq 5 Ns تا مارس 2024 به نمایندگی های هیوندای نمی رسد، به این معنی که هنوز چند جزئیات مهم وجود دارد که هنوز نمی دانیم. Range احتمالاً در ماه‌های آینده اعلام خواهد شد، اما می‌توانید شرط ببندید که N در مسافت 260 مایلی Ioniq 5 Long Range AWD ضربه خواهد خورد.

قیمت گذاری نیز در حال حاضر TBD است و این می تواند برای برخی از مشتریان دردسرساز باشد. خودروهای N احتراق داخلی هیوندای همیشه به‌طور شگفت‌آوری مقرون به صرفه بوده‌اند، اما با توجه به اینکه خودروی برقی N-ified از یک Ioniq 5 با بار کامل ساخته می‌شود، اگر قیمت اولیه MSRP آن چیزی بین 65000 تا 70000 دلار باشد، شوکه نخواهم شد.

پس دوباره، اینطور نیست که Ioniq 5 N رقابت قانونی در فضای EV داشته باشد. نزدیکترین دشمن آن در واقع برادرش است: کیا EV6 GT. با این حال، Ioniq 5 N بسیار قابل توجه است – و منظورم این است به طور قابل ملاحظه – رانندگی جالب تر و هیجان انگیز تر است. EV6 GT شبیه یک EV6 سریع است، اما Ioniq 5 N یک حیوان همه جانبه است.

با این حال، بیش از هر چیز، Ioniq 5 N من را برای آینده محصولات عملکردی هیوندای تشویق می کند. دانستن اینکه این شرکت قادر است روحیه بمب‌افکن خودروهای N خود را با پیشرانه الکتریکی قوی نگه دارد، به این معنی است که ما باید منتظر چیزهای زیادی باشیم. Ioniq 6 N کسی هست؟ شرط می بندم یکی از آن ها پاره می کند.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید