مگ بلاگ

یک پلاگین هیبریدی برای رهبری شارژ EV

یک پلاگین هیبریدی برای رهبری شارژ EV

نمی توان گفت که پریوس پرایم در حال حاضر انتخابی از سری پریوس است. با در نظر گرفتن اینکه این آخرین نسل از هیبریدی تویوتا چقدر قوی است، ستایش بالایی به حساب می آید. در حالی که نسخه هیبریدی ملایم صرفه جویی در مصرف بنزین را بسیار ساده می کند، این هیبریدی پلاگین Prime یک تجربه رانندگی واقعاً بهبود یافته و انعطاف پذیری برد کاملاً الکتریکی را اضافه می کند، حتی اگر به اندازه یک خودروی کاملاً الکتریکی نباشد.

شما برای این توانایی هزینه می کنید، فکر کنید. قیمت پریوس معمولی از 27650 دلار (به علاوه مقصد) شروع می شود. یک پریوس پرایم از 32675 دلار (به علاوه مقصد) شروع می شود. از آنجایی که PHEV واجد شرایط مشوق مالیاتی فدرال ایالات متحده برای خودروهای برقی نیست، در آنجا نیز تخفیفی وجود ندارد.

با این حال، حتی بدون این مزایا، انتقاد از Prius Prime دشوار است. مطمئناً، یک خودروی تمام الکتریکی سبزتر و احتمالاً سریع‌تر است، اما برای بسیاری از مردم، راحتی آشنای پر کردن باک بنزین جذابیت غیرقابل انکاری دارد. با این حال، فراتر از آن، یک PHEV می‌تواند جایگزین خودروهای فقط بنزینی شود، اقتصاد بهتری داشته باشد و آلاینده‌ها را کاهش دهد، و همچنان در برابر چالش‌های سفرهای جاده‌ای بداهه باشد. پریوس پرایم به دور از اینکه پله‌ای برای خودروی برقی کامل باشد، بهترین‌های هر دو جهان – گاز و برق – را با قیمتی ترکیب می‌کند که با توجه به صرفه‌جویی در مصرف سوخت در اینجا بحث کردن با آن سخت است.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید