مگ بلاگ

10 ابزار صرفه جویی در فضا برای خانه های کوچک و آپارتمان های کوچک

10 ابزار صرفه جویی در فضا برای خانه های کوچک و آپارتمان های کوچک

بلندگوهای هوشمند با گذشت زمان بیشتر و بیشتر محبوب می شوند، بنابراین وقتی می پرسید کدام یک برای فضای کوچک زندگی شما مناسب است، بهترین راه حل ممکن است همه کاره ترین آنها باشد. Amazon Echo Show 5 تمام قابلیت‌های معمول یک بلندگوی هوشمند آمازون را در خود جای داده است، اما با یک صفحه نمایش در بسته‌ای که بزرگ‌تر از ساعت زنگ دار معمولی شما نیست همراه است. که جای تعجب نیست که آن را به یک جایگزین هوشمند عالی برای ساعت زنگ دار تبدیل می کند.

اما Echo Show 5 تنها یک جایگزین ساعت زنگ دار نیست. فراتر از یک بلندگوی هوشمند صرف، Echo Show 5 می تواند به عنوان یک مرکز فرماندهی جمع و جور برای نظارت بر عملکردهای خانه هوشمند در حالی که فضای کمتری را اشغال می کند، عمل کند. چه در حال بررسی آب و هوا، تنظیم یادآورها یا مدیریت دستگاه های خانه هوشمند خود باشید، تطبیق پذیری این بلندگو آن را به گزینه ای عالی تبدیل می کند تا به طور بالقوه تنها بلندگوی هوشمند مورد نیاز فضای زندگی شما باشد.

هسته اصلی جذابیت Echo Show 5 صفحه نمایش 5.5 اینچی جمع و جور آن است که بعد بصری را به دستیار صوتی الکسا می دهد. نمایشگر ویدیویی امکان جدایی از بلندگوی هوشمند استاندارد را از نظر قابلیت فراهم می کند. با صفحه ضمیمه شده، می‌توانید تماس‌های ویدیویی برقرار کنید، تماس‌های ویدیویی با Echo خود در حالی که خارج از خانه هستید برقرار کنید، یا دستورالعمل‌های گام به گام را هنگام آشپزی تماشا کنید.

طراحی شیک و بی تکلف Echo Show 5 بدون زحمت در هر اتاقی ترکیب می شود. ردپای کوچک آن، آن را به گزینه‌ای ایده‌آل برای میزهای کنار تخت، پیش‌خوان آشپزخانه یا حتی دفاتر کوچک خانگی تبدیل می‌کند و نشان می‌دهد که زندگی هوشمند نیازی به فدا کردن فضای ارزشمند ندارد.

تفاوت های بزرگ چیست؟

تفاوت های بزرگ چیست؟

از نظر کیفیت کلی ویدیو، GoPro Hero 11 و 12 کمابیش یکسان هستند و هر دو قادر به فیلمبرداری 5.3k 60 فریم بر ثانیه هستند. هر دو دستگاه دارای سه میکروفون داخلی با پشتیبانی اضافی