مگ بلاگ

10 ابزار فنی برای آسان‌تر کردن زندگی شما در سال 2024

10 ابزار فنی برای آسان‌تر کردن زندگی شما در سال 2024

ردیاب های بلوتوث ابزار جدیدی نیستند. در واقع، آنها بیش از یک دهه است که در حال حاضر وجود دارند، اما به لطف ورود اپل به بازار با AirTag های خود، اخیراً به محصولی تبدیل شده اند که عموم مردم از آن آگاه هستند. با این حال، آنها از تنها بازیگر اصلی در مورد ردیاب‌های بلوتوث دور هستند، زیرا Tile یکی از معتبرترین و موفق‌ترین شرکت‌هایی است که ردیاب‌های خود را می‌سازد.

دستگاه‌های کوچک با عمر باتری طولانی، ردیاب‌های بلوتوث می‌توانند تقریباً به هر شیء قابل تصوری بچسبند یا وصل شوند. هنگامی که این کار را انجام دادید و آن را با دستگاه هوشمند خود همگام‌سازی کردید، می‌توانید شیء مذکور را تقریباً از هر جای دنیا پیدا کنید. آنها فوق العاده مفید هستند، مخصوصاً برای اشیایی که افراد احتمالاً آنها را اشتباه در جای خود قرار می دهند مانند کلید، کیف پول و کیف. اکثر آنها از بلوتوث برای مکان یابی با برد کوتاه استفاده می کنند و از یک شبکه کامل از دستگاه های متصل برای زمانی که ردیاب خارج از برد دستگاه هوشمند شما است استفاده می کنند.

AirTag و Tile بدون شک دو نام بزرگ در دنیای ردیاب ها هستند که هر کدام مجموعه ای از مزایا و معایب خاص خود را دارند. به عنوان مثال، AirTag ها فقط در اکوسیستم خود اپل کار می کنند، در حالی که محصولات Tile برای کار با انواع سیستم عامل ها و دستگاه ها طراحی شده اند. با این حال، هر کدام را که انتخاب کنید، با دانستن اینکه می‌توانید هر چیزی را که گم می‌شود پیدا کنید، آرامش بهتری خواهید داشت.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید