مگ بلاگ

10 ابزار کمپینگ مفید که می توانید در تمام طول سال از آنها استفاده کنید

10 ابزار کمپینگ مفید که می توانید در تمام طول سال از آنها استفاده کنید

Wurkkos TS32 یکی از درخشان ترین چراغ قوه ها در نوع خود است که آن را برای مکان های دور، خارج از شبکه یا سفرهای کمپینگ انفرادی عالی می کند. حداکثر خروجی آن 13000 لومن است و در روشنایی متوسط، بیش از 25 ساعت در هر بار شارژ کار می کند. دارای استاندارد IP68 است و بنابراین باید تحت تأثیر شدیدترین شرایط، از جمله غوطه ور شدن موقت در آب تا حداکثر سه فوت، قرار نگیرد.

می توان آن را از طریق درگاه USB-C PD یا با روش قدیمی بازکردن و خارج کردن باتری ها شارژ کرد. به لطف شارژ دو طرفه، می توان از آن برای تامین برق اضطراری تلفن یا سایر دستگاه های کوچک نیز استفاده کرد. اگر در سفر خود پاوربانک یا نیروگاه به همراه نداشته باشید، این به ویژه مفید است.

این پرتو می تواند تا فاصله 637 متری (2090 فوت) جلوتر را با عملکردهای چشمک زن و SOS برای مواقع اضطراری روشن کند. به گفته سازنده، به لطف پوشش آلومینیومی سفت شده، می تواند از سقوط تا ارتفاع سه فوتی نیز جان سالم به در ببرد. Wurkkos TS32 ارزان تر از بسیاری از چراغ قوه های رقیب با روشنایی برابر است و حدود 130 دلار به فروش می رسد. در اینجا شایان ذکر است که به طرز عجیبی، کابل شارژ USB-C با چراغ قوه همراه نیست، علیرغم اینکه شارژ دو طرفه یکی از قابل توجه ترین ویژگی های آن است. این بدان معناست که خریداران باید به خاطر داشته باشند که یکی را جداگانه بیاورند، یا اگر یدکی در دست ندارند، یکی را خریداری کنند.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید