مگ بلاگ

10 استیشن واگن متوقف‌شده که می‌خواهیم آن‌ها را دوباره ببینیم

10 استیشن واگن متوقف‌شده که می‌خواهیم آن‌ها را دوباره ببینیم

شورلت شورلت شورلت شورلت سال‌ها نماینده اصلی عصر طلایی خودروهای عضلانی بود. در حالی که اولین خودرویی بود که در خط تولید شورولت ظاهر شد، اما از آن زمان به نماد قدرت تبدیل شده است.

شورولت شورلت را از سال 1963 تا 1977 در سه نسل تولید کرد و ال کامینو نیز بر اساس Chevelle ساخته شد. محبوب ترین مدل ها همیشه سقف های سخت دو در بوده اند، اگرچه میلیون ها مدل به عنوان سدان و واگن فروخته می شود. در حالی که می‌توان یک موتور 6 خطی مدل پایه را انتخاب کرد، اما این موتورهای V8 بودند که هسته اصلی یک Chevelle را عالی می‌سازند. علاوه بر این، Chevelles از همان ابتدا با قدرت بلوک بزرگ، حتی در واگن ها عرضه شد.

در حالی که تاپ های سخت همیشه عشق را به خود جلب می کردند، حداقل برای یک سال، شورولت یک واگن Chevelle SS را عرضه کرد. در سال 1973، شما می‌توانید یکی را سفارش دهید که با بلوک بزرگ 454 V8 عرضه می‌شد و با نشان رسمی SS در داخل و خارج عرضه می‌شد. با مجموعه ای از رینگ های کارخانه ای رالی، این یک ماشین عضلانی واقعی برای مادران بود. متأسفانه، تا سال 1973، بلوک بزرگ فقط برای 245 اسب بخار خوب بود، اما بهتر از هرگز.

آیا شورولت به واگن خانوادگی بزرگ و سریع دیگری نیاز دارد؟ شاید اینطور باشد. آیا باید یک کپی مشابه از Chevelle 1973 باشد؟ احتمالا نه. با این حال، یک تفسیر مدرن از Chevelle کلاسیک – با بازگشت نشان Chevelle SS – مطمئناً برخی از طرفداران قدیمی مدرسه را روشن می کند. این حتی می تواند یک نسخه برقی باشد!

امتیاز شما به این نوشته چند است؟
5 راه برای دانلود فیلم در اندروید

5 راه برای دانلود فیلم در اندروید

فیلم‌هایی که از طریق YouTube کرایه یا خریداری می‌شوند نیز تا زمانی که به همان حساب وارد شده باشید، می‌توانند از Google TV نیز دسترسی داشته باشند. اما در حالی که ممکن است چنین باشد،

آماده خارج از جاده، اگر هستید

آماده خارج از جاده، اگر هستید

این سرگرمی اطلاعاتی بر روی یک صفحه نمایش لمسی قابل توجه 13.4 اینچی، با پشتیبانی بی‌سیم Apple CarPlay و Android Auto، به‌علاوه یک پد شارژ بی‌سیم تلفن در کنسول مرکزی ارائه می‌شود. دسترسی به Google