مگ بلاگ

10 ایده نوآورانه هدیه برای موتورسواران در سال 2023

10 ایده نوآورانه هدیه برای موتورسواران در سال 2023

چراغ ترمز برای هر وسیله نقلیه موتوری به عنوان یک علامت هشدار برای ترافیک زیر ضروری است. این الزام زمانی که برای موتورسیکلت‌ها اعمال می‌شود، بزرگ‌تر می‌شود، زیرا یک شنت عقب که ممکن است باعث ضربه‌ای جزئی در خودرو شود، می‌تواند برای موتورسیکلت‌های دو چرخ فاجعه‌بار باشد. Brake Free که با قیمت 169.99 دلار از Brake Free یافت می شود، یک چراغ ترمز LED هوشمند و بی سیم است که به کلاه ایمنی وصل می شود. از سنسورهایی برای تشخیص سرعت دوچرخه‌تان استفاده می‌کند و به کسانی که پشت سر شما هستند با هشداری جسورانه و هم سطح چشم هشدار می‌دهد.

دید باید برای هرکسی که موتورسیکلت سوار است در اولویت باشد و نور اضافی همیشه ایده خوبی است. همچنین، چراغ‌های ترمز گاهی اوقات می‌توانند توسط جعبه‌های بالایی، کثیفی، نور شدید خورشید یا آب و هوای بد پنهان شوند، یا ممکن است اتصال یا خرابی لامپ را تجربه کنند. برخلاف چراغ‌های ترمز معمولی، Brake Free با ترمز موتور نیز کار می‌کند و با جابه‌جایی دنده‌ها فعال می‌شود. همچنین سه حالت سواری را ارائه می دهد که یا به طور مداوم روشن می شوند، با کاهش سرعت شما روشن می شوند، چراغ ها به آرامی در لبه ها می چرخند، یا فقط هنگام ترمز روشن می شوند.

از آنجایی که فناوری کلاه ایمنی دائماً با ادغام‌های جدید در حال پیشرفت است تا ما را در جاده ایمن‌تر، متصل‌تر و آگاه‌تر نگه دارد، بدون شک این که فناوری چراغ‌های ترمز بی‌سیم در کلاه‌های ایمنی در قفسه گنجانده شود، زمان زیادی است. با این حال، در عین حال، می‌توانید هنگام سواری با این کیت نوآورانه، یک خط دفاعی اضافی به کسی هدیه دهید.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید