مگ بلاگ

10 بهترین اتومبیل رالی که تا به حال ساخته شده است، رتبه بندی شده توسط Wins

10 بهترین اتومبیل رالی که تا به حال ساخته شده است، رتبه بندی شده توسط Wins

MkI Escort یکی از موفق‌ترین خودروهای رالی دوران خود را ثابت کرده بود و از اواخر دهه 60 به بعد توانسته بود در رالی‌های مختلف پیروز شود. با این حال، ورود MkII بود که واقعاً جایگاه اسکورت را در سالن مشاهیر رالی تثبیت کرد. اولین پیروزی MkII در WRC در رالی Lombard RAC در سال 1975، جایی که یک سکوی تمام اسکورت را رهبری کرد، به دست آمد. سال بعد فقط یک برد دیگر به آمار اضافه شد، اما سال 1977 بود که ماشین واقعا درخشید. این خودرو در آن سال چهار برنده شد و رقیب اصلی خود یعنی فیات 131 آبارت را شکست داد.

سه تا از این پیروزی ها به لطف بیورن والدگارد بود که در آن سال عنوان راننده را به دست آورد. در سال 1978، والدگارد نتوانست این شاهکار را تکرار کند و عنوان راننده و سازنده را به فیات سپرد. اسکورت در آن سال فقط دو مسابقه را برد، اما سال بعد ثابت کرد که یک بازگشت به فرم بود. اسکورت ثابت کرد که در طول سال 1979 به طور مداوم رقابتی بود و به لطف والدگارد و هم تیمی اش هانو میکولا، پنج بار مقام اول را به خود اختصاص داد. والدگارد در پایان سال در صدر قرار گرفت و عنوان رانندگان را از آن خود کرد و میکولا را با یک امتیاز قهرمانی شکست داد.

فصل 1980 تنها یک پیروزی دیگر را شاهد بودیم، اما در سال 1981 سه پیروزی در مسابقات باعث شد که آری واتانن عنوان راننده را در اسکورت به دست آورد. با این حال، تا سال 1982، RWD فورد توسط خودروهای گروه B AWD پیشی گرفته بود.

امتیاز شما به این نوشته چند است؟
5 راه برای دانلود فیلم در اندروید

5 راه برای دانلود فیلم در اندروید

فیلم‌هایی که از طریق YouTube کرایه یا خریداری می‌شوند نیز تا زمانی که به همان حساب وارد شده باشید، می‌توانند از Google TV نیز دسترسی داشته باشند. اما در حالی که ممکن است چنین باشد،

آماده خارج از جاده، اگر هستید

آماده خارج از جاده، اگر هستید

این سرگرمی اطلاعاتی بر روی یک صفحه نمایش لمسی قابل توجه 13.4 اینچی، با پشتیبانی بی‌سیم Apple CarPlay و Android Auto، به‌علاوه یک پد شارژ بی‌سیم تلفن در کنسول مرکزی ارائه می‌شود. دسترسی به Google