مگ بلاگ

10 بهترین تبلیغات کامیون شوروی در تمام دوران

10 بهترین تبلیغات کامیون شوروی در تمام دوران

یکی دیگر از تبلیغات سوپر بول شورولت، شخصیتی تکراری به نام والتر گربه را به نمایش می گذارد. این گربه سان کوچک دوست داشتنی در یک سری تبلیغات برای شورلت ظاهر می شود و همیشه پاسخ های کمدی را از افراد تصادفی که در طول کارهایش با آنها روبرو می شود، دریافت می کند.

شورلت برای Super Bowl 2022 تبلیغات خود را در برخی از جنگل های برفی در کابینی باشکوه با یک پیکاپ سیلورادو که در جلو پارک شده است باز می کند. در حال حرکت در داخل کابین، والتر را می‌یابیم که با صدای خرخر میو و یک افسار در دهان به انسان خود هشدار می‌دهد که زمان پیاده‌روی برفی فرا رسیده است. چندین “فعالیت معمولی انسان و گربه” از جمله هاکی روی یخ، کمپینگ، ادرار کردن شیر آتش نشانی، تعقیب پستچی، و سوار بر ماشین برفی پیش از آن که او در نهایت به کندن یک اسکی باز گیر افتاده از برف کمک کند، انجام می شود. همانطور که در تکرارهای دیگر این تبلیغات اتفاق می افتد، اسکی باز می گوید: “این باور نکردنی است.” وقتی انسان والتر اظهار نظر را در مورد سیلورادو خود می‌داند، اسکی باز توضیح می‌دهد که اظهارات او در مورد گربه است. انسان والتر بار دیگر چنان گیج شده است که مردم فکر می کنند گربه او چیزی جز یک گربه معمولی است.

این تبلیغات می تواند کاملاً در دسته بندی زیبا قرار گیرد. این هوشمندانه و سرگرم کننده است، اما هیچ ذهنی را منفجر نمی کند. این هنوز هم نسبت به ده‌ها آگهی آزاردهنده «مثل صخره» که در دهه 90 پخش می‌شد، پیشرفت چشمگیری است.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید