مگ بلاگ

10 بهترین پخش کننده ضبط برای هر بودجه: انتخاب ها و توصیه های ما

10 بهترین پخش کننده ضبط برای هر بودجه: انتخاب ها و توصیه های ما

ما متداول‌ترین دسته‌های پخش کننده رکورد و بودجه خریدار را قبل از کاهش تعداد زیادی که در حال حاضر برای انتخاب برترین‌هایمان در دسترس است، شناسایی کرده‌ایم. معیارهای مختلفی از جمله زیبایی شناسی، ویژگی ها، اجزا و مهمتر از همه، کیفیت ساخت و عملکرد صدا در نظر گرفته شد.

سطح فوق العاده بالای کیفیت ساخت هنگام ساخت بهترین پخش کننده های ضبط بسیار مهم است، زیرا آنها برای دستیابی به بهترین بازتولید صدا به یک اندازه به مهندسی مکانیک و برق متکی هستند. این عملکرد در نهایت گندم را از کاه در بین مدل‌های مختلف جدا می‌کند و هر یک از واحدهای انتخابی ما عمق لحن را در طیف فرکانسی وسیع نشان می‌دهد. ما همچنین اطلاعات مطبوعات صنعتی، بازبینان، و وب‌سایت‌های جمع‌آوری شده را برای کمک به اطلاع‌رسانی انتخاب‌هایمان ادغام کردیم.

چه در حال برداشتن اولین قدم های آزمایشی خود به دنیای Hi-Fi آنالوگ باشید یا یک کهنه کار در صحنه وینیل باشید، چیزی در اینجا وجود دارد که الهام بخش خرید بعدی شما باشد یا به لیست کوتاه پخش کننده های رکورد مورد علاقه خود اضافه کنید.

فناوری که ماموریت آپولو را موفق کرد

فناوری که ماموریت آپولو را موفق کرد

بخشی از فناوری ماموریت آپولو 11 شامل ترانسپوندر S-Band طراحی شده توسط جنرال داینامیکس بود که نیل آرمسترانگ را با بیان این جمله اشتباه بیان کرد: «این یک قدم کوچک برای انسان است، یک جهش