مگ بلاگ

10 تا از بهترین کانال های تلویزیونی که می توانید به صورت آنلاین به صورت رایگان تماشا کنید

10 تا از بهترین کانال های تلویزیونی که می توانید به صورت آنلاین به صورت رایگان تماشا کنید

با ریشه‌ای به عنوان یک مجله پانک خود منتشر و آزادانه در مونترال، عملیات رسانه‌ای Vice که از صدای اصلی مونترال سرچشمه می‌گیرد، هرگز یک نتیجه قطعی نبود. Vice پس از یافتن جایگاهی برای پاسخگویی به خواسته‌های بچه‌های Gen X در دهه 90، همچنان به ارائه اخبار هیجان‌انگیز و سرگرمی‌های مبتنی بر واقعیت به شیوه‌ای بی‌احترام در مسیر صعود خود ادامه داد. با انفجار اینترنت و پلتفرم‌های ویدئویی مانند یوتیوب که در دهه ۲۰۰۰ به صورت آنلاین در آمد، Vice به تولید ویدئو منشعب شد و در نهایت کانال خود به نام Vice TV را برای ارائه محتوای اصلی تأسیس کرد.

در حالی که Vice Media دارای فراز و نشیب هایی از جمله تزریق دورهای سرمایه گذاری خطرپذیر و افشای رسوایی ها توسط روزنامه های سابقه دار بوده است، اما هنوز هم وجود دارد. نمایش هایی که در این کانال خواهید یافت، شبیه هیچ چیز دیگری نیستند. فارماکوپیا همیلتون به بررسی استفاده از انواع مواد مخدر از سراسر جهان می پردازد، در حالی که Hate Thy Neighbor یک بریتانیایی سیاه پوست را در حال گردش در جنوب و مصاحبه با برتری خواهان سفیدپوست و نازی های واقعی می یابد. سری Dark Side جنبه‌های نامناسب‌تر دهه ۲۰۰۰، کشتی‌گیری، کمدی و فوتبال را بررسی می‌کند و One Star Reviews به دنبال مؤسساتی است که کمترین رتبه را دارند تا ببینند آیا آنها شایسته موقعیت خود هستند یا خیر. ده‌ها نمایش در دسترس هستند و با برنامه‌های Vice News همراه می‌شوند که داستان‌های اغلب نادیده گرفته شده را در سرفصل‌ها بررسی می‌کنند.

Vice TV را می توان به صورت رایگان در برنامه رسمی Vice و Tubi تماشا کرد و در مجموعه کانال های بسیاری از خدمات کابلی، ماهواره ای و پخش تلویزیونی پولی گنجانده شده است.

تفاوت های بزرگ چیست؟

تفاوت های بزرگ چیست؟

از نظر کیفیت کلی ویدیو، GoPro Hero 11 و 12 کمابیش یکسان هستند و هر دو قادر به فیلمبرداری 5.3k 60 فریم بر ثانیه هستند. هر دو دستگاه دارای سه میکروفون داخلی با پشتیبانی اضافی