مگ بلاگ

10 تا از جالب ترین خودروهای اسپرت در سال 2024 که به ضررشان نمی شود

10 تا از جالب ترین خودروهای اسپرت در سال 2024 که به ضررشان نمی شود

اگر می خواهید جذاب ترین موستانگ جدید از فورد در سال 2024 عرضه شود، ممکن است موستانگ GTD جدید فوق العاده را انتخاب کنید. با این حال، این تسویه حساب سفارشی برای شما حدود 300000 دلار هزینه خواهد داشت، بنابراین شما به سختی می توانید آن را با لیستی از ماشین های مقرون به صرفه گروه بندی کنید. هر چند جالب باشد، اما برای کسانی که بودجه کمی دارند امکان پذیر نیست. برای افراد کمتر مرفه در میان ما – و اجازه دهید با آن روبرو شویم، این روزها تقریباً همه هستند – یک موستانگ مدل پایه باید انجام دهد، اما این چیز بدی نیست.

موستانگ ابتدایی با موتور 4 سیلندر 2.3 لیتری عرضه می شود. در حالی که ممکن است برای ماشین اسبی برتر فورد کمی ضعیف به نظر برسد، موتور توربوشارژ EcoBoost قدرت سخاوتمندانه 315 اسب بخار و گشتاور 350 پوند فوت حتی بهتر را ارائه می دهد، به این معنی که شما هنوز هم می توانید تایرهای مورد نظر خود را با این خودرو خرد کنید. با توجه به اینکه یک موستانگ II نیز در دهه 70 یک موتور 4 سیلندر 2.3 لیتری ارائه می کرد، مدل جدید پیشرفت را نشان می دهد زیرا موتور قدیمی تنها 88 اسب بخار قدرت داشت. شاید به سختی به سرعت 60 مایل در ساعت رسیده باشد، اما مدل جدید می تواند تنها در 4.5 ثانیه به آن برسد. فورد همچنین پکیج عملکردی را ارائه می‌کند که اسب EcoBoost شما را به ترمزهای Brembo و دیفرانسیل لغزش محدود Toresen در کنار سایر ارتقاءها مجهز می‌کند.

فقط به این دلیل که مدل پایه است، به این معنی نیست که موستانگ شما سرگرم کننده نیست. و اگر از اضافه کردن بسته عملکردی خودداری کنید، قیمت پایه 32515 دلاری حساب بانکی شما را سالم نگه می دارد.

امتیاز شما به این نوشته چند است؟