مگ بلاگ

10 تا از جالب ترین خودروهای شش چرخی که تا به حال ساخته شده اند

10 تا از جالب ترین خودروهای شش چرخی که تا به حال ساخته شده اند

نزدیک ترین چیزی که طرفداران فورد به نسخه 6×6 F-150 Raptor با پشتوانه کارخانه ای دارند، Hennessey VelociRaptor 6×6 است، یک کامیون هیولا با طراحی سفارشی که در تعداد بسیار محدود ساخته شده است.

Hennessey VelociRaptor 6×6 اولین بار در نمایشگاه SEMA در سال 2017 رونمایی شد و اکنون در نسل سوم خود قرار دارد. نسخه اصلی 605 اسب بخار قدرت و 622 پوند فوت گشتاور داشت، در حالی که آخرین نسخه 558 اسب بخار قدرت و 672 پوند فوت گشتاور تولید می کند. البته تمام این قدرت هزینه دارد. هزینه این کامیون پرتاب 349000 دلار است که شامل F-150 Raptor می شود و از آن زمان تاکنون قیمت آن به 399950 دلار افزایش یافته است. صرف نظر از نسل، هر VelociRaptor 6×6 دارای تعداد زیادی ارتقاء آفرود است تا حتی از یک رپتور استاندارد سخت‌تر شود، از جمله محورهای عقب قفل دوگانه و سیستم تعلیق ارتقا یافته.

تخت کامیون هشت فوت طول، 2.5 فوت کاملتر از استاندارد است و تایرهای بزرگ 37 اینچی آفرود ظاهر بزرگ را تکمیل می کنند. این از نمایندگی‌های خاص فورد و از طریق هنسی با ضمانت استاندارد 3 ساله/36000 مایلی، فقط برای آرامش خاطر در دسترس است. این ضمانت ممکن است هیچ آسیبی را که در هنگام استفاده از کامیون به عنوان یک موشک مسابقه بیابانی پرسرعت وارد می شود را پوشش ندهد، اما بسیار بعید است که هیچ مالکی را از انجام این کار منع کند. به هر حال، خرید یک شش چرخ مقاوم در صورتی که فقط در جاده رانندگی کنید، چه فایده ای دارد؟

تفاوت های بزرگ چیست؟

تفاوت های بزرگ چیست؟

از نظر کیفیت کلی ویدیو، GoPro Hero 11 و 12 کمابیش یکسان هستند و هر دو قادر به فیلمبرداری 5.3k 60 فریم بر ثانیه هستند. هر دو دستگاه دارای سه میکروفون داخلی با پشتیبانی اضافی