مگ بلاگ

10 تا از جالب ترین رودسترهای ساخته شده تا کنون، رتبه بندی شده بر اساس قیمت حراج

10 تا از جالب ترین رودسترهای ساخته شده تا کنون، رتبه بندی شده بر اساس قیمت حراج

کاهش رودسترها در دهه 80 مطلق نبود. MG، Triumph و Fiat ممکن است بازار را ترک کرده باشند، اما آلفارومئو همچنان در فروش خود با مزدا همپوشانی داشت تا اینکه در سال 1994 تمام واردات آلفا به پایان رسید. آلفا اسپایدر در سال 1966 عرضه شد و تا سال 1994 به تولید ادامه داد.

استایل در طول اجرای خود ثابت ماند و تنها ارتقاء و ترفندهای ملایم اعمال شد. انتخاب های موتور با حجم های 1.3، 1.6 و 1.8 لیتری کوچک شروع شد، اما در دهه 70 به 2.0 لیتر افزایش یافت. در حالی که کاربراتورها در اوایل با تزریق سوخت مکانیکی SPICA تعویض شدند، در سال 1982 بود که تزریق سوخت الکترونیکی بوش استاندارد شد. این دلیل انتخاب نسخه بعدی اسپایدر است. برخی ممکن است استدلال کنند که مدل‌های اولیه بهترین استایل و جذابیت ایتالیایی آن را نشان می‌دهند، نسخه بعدی ظاهری تقریباً یکسان با امکانات رفاهی و قابلیت اطمینان موجودات مدرن به شما می‌دهد. تزریق بوش، تهویه مطبوع، و لوازم الکترونیکی مدرن ترکیب شده و اسپایدری را ایجاد می‌کند که در دراز مدت بسیار لذت‌بخش‌تر است، و می‌توان گفت که Spider Veloce 1986 بهترین از این دسته است. علاوه بر این، یک اسپویلر عقب در دهه 80 اضافه شد اما برای مدل سال 1990 به همراه بخش کوچکی از جذابیت آن حذف شد.

نمونه ای از یک عنکبوت بعدی در شرایط بی عیب و نقص ارزان نیست. در حالی که می‌توانید برخی از آن‌ها را در شکلی پراستفاده اما قابل رانندگی پیدا کنید، یک مدل 1986 در Bring a Trailer در اواخر سال 2023 به قیمت 32000 دلار فروخته شد. فقط 25000 مایل مسافت داشت و از داخل و خارج شبیه یک ماشین جدید به نظر می رسید. این نمونه ایده آل برای آلفا اسپایدر قدیمی است.

امتیاز شما به این نوشته چند است؟