مگ بلاگ

10 تا از جالب ترین ماشین های سفارشی ساخته شده توسط جورج باریس

10 تا از جالب ترین ماشین های سفارشی ساخته شده توسط جورج باریس

“Munsters” یک کمدی کمدی کلاسیک دهه 1960 است که خانواده ای از هیولاها را به نمایش می گذارد. پدر، هرمان مونستر، مخلوق فرانکشتاین است. همسرش لیلی و پدرش خون آشام هستند. پسر، ادی، یک گرگینه است. و خواهرزاده مریلین انسان است، یا حداقل شبیه انسان است. با توجه به مضمون نمایش، مناسب بود که هیولای فرانکشتاین ماشینی را که جورج باریس فرانکنشتاین با هم سوار شده بود برانند.

Munsters Koach تلاقی وحشتناکی بین مد قدیمی و تقریباً ویکتوریایی و سنت‌های تمام آمریکایی مانند رودستر است، در حالی که صندلی‌های کافی برای کل خانواده فراهم می‌کند. این وسیله نقلیه قدیمی و جدید به نظر می رسد (برای زمان خود) و با رنگ آمیزی آن به هم گره خورده است. در حالی که “Munsters” به صورت سیاه و سفید پخش می شد، سر صحنه فیلمبرداری، کوچ تم هالووین سریال را با رنگ مشکی زیبا، صندلی های مخملی قرمز خونی (به معنای واقعی کلمه این رنگ نامیده می شد) و یک تابوت از برنج و فولاد کروم شده ادامه داد. .

اینکه مانسترز کوچ را نتیجه یک اقدام هیولایی بنامیم، دست کم گرفته شده است. قاب، رادیاتور و گلگیرهای 133 اینچی این وسیله نقلیه توسط باریس و خدمه ساخته شده است. در همین حال، سه مدل T برای شکل دادن به شکل مشخص خودرو قربانی شدند. باریس همچنین یک موتور فورد کبرا 289 و جزئیات داخلی مانند تلفن، یک نوار استریو و یک دستگاه برقی کفش را اضافه کرد. همچنین، حتی با وجود اینکه مخاطبان تلویزیون نمی‌توانستند آن را درک کنند، Munster’s Koach با 40 کت مالیده شده از رنگ Black Spyder Pearl تکمیل شد. در حالی که جورج باریس تنها 21 روز فرصت داشت تا این هیولا یک ماشین را تمام کند، او خون، عرق و اشک خود را در آن ریخت و این نشان می دهد.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید