مگ بلاگ

10 تا از سریع ترین SUV های ساخته شده تا کنون، با رتبه بندی بر اساس سرعت بالا

10 تا از سریع ترین SUV های ساخته شده تا کنون، با رتبه بندی بر اساس سرعت بالا

بنتلی بنتایگا اسپید مشترک سریع‌ترین شاسی‌بلند گروه فولکس‌واگن است که در ابتدا به‌عنوان سریع‌تر از لامبو با سرعت 0.5 مایل در ساعت به بازار عرضه شد. با این حال، به نظر می رسد بخش بازاریابی هر دو برند اکنون توافق کرده اند که هیچ یک از خودروها نباید رسما سریعتر از دیگری باشد. در حالی که هدف Urus همیشه به نمایش گذاشتن وحشی‌ترین طراحی ایتالیایی همراه با کاربردی بودن یک SUV بود، بنتلی رویکردی کمی متفاوت دارد.

این خودرو از فرمول مشابهی با سدان‌های با مشخصات بالای این برند پیروی می‌کند، که مهارت‌های ظریف بریتانیایی، فضای سخاوتمندانه را هم برای راننده و هم برای سرنشینان و البته قدرت فراوان فراهم می‌کند. موتور W12 بنتایگا اسپید 626 اسب بخار قدرت تولید می کند، اگرچه زمانی که به این اسب ها نیاز نیست، می تواند نیمی از سیلندرهای خود را غیرفعال کند تا بازده سوخت را افزایش دهد.

جداسازی Bentayga Speed ​​از نسل نه چندان سریع خود، مجموعه‌ای از به‌روزرسانی‌ها از جمله چرخ‌های منحصربه‌فرد، رکاب‌های کناری رنگ بدنه، و چراغ‌های جلو و عقب تیره رنگ است. فضای داخلی نیز تغییر یافته است، از جمله تودوزی آلکانترای جدید و لهجه های چرمی متضاد. آخرین مدل Bentayga Speed ​​سال 2023 بود، زیرا در سری Bentayga 2024 موتور W12 بازنشسته شده است.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید