مگ بلاگ

10 تا از محبوب ترین سه پایه های دوربین، رتبه بندی شده بر اساس قابلیت حمل

10 تا از محبوب ترین سه پایه های دوربین، رتبه بندی شده بر اساس قابلیت حمل

سه پایه فیبر کربنی Sirui ET-1204 با وزن 2.4 پوند و ظرفیت بار 17.6 پوندی، برای اکثر پیکربندی های دوربین و لنز بسیار مناسب است. اگر پیش‌بینی می‌کنید که به ظرفیت بار بالاتری نیاز دارید، شایان ذکر است که ET-2204 با طراحی مشابه، کمی گران‌تر – و کمی کمتر قابل حمل – تا وزن 26.5 پوند را برای قرار دادن لنزهای بزرگ‌تر پشتیبانی می‌کند، اگرچه نیم پوند نیز سنگین‌تر است.

این مدل یکی از معدود مدل هایی است که یافتیم که شامل ستون های مرکزی استاندارد و کوتاه است. گنجاندن هر دو، استفاده از یک سه پایه را در انواع سناریوها و محیط های مختلف آسان می کند. ستون کوتاه به این سه پایه اجازه می دهد تا 5.1 اینچ پایین بیاید. با این حال، به خاطر داشته باشید که وقتی این کار را انجام می‌دهد، پاها بیرون می‌آیند، به این معنی که ET-1204 نسبت به یک سه پایه رومیزی اختصاصی، به ردپای بزرگ‌تری نیاز دارد. همچنین می تواند تا 55.1 اینچ ارتفاع داشته باشد.

پایه های سه پایه به صورت معکوس تا 16.5 اینچ جمع می شوند که برای اکثر کوله پشتی ها کمی بزرگ است. پایه های این سه پایه دارای چهار بخش است که هر کدام به طور مستقل با استفاده از یک قفل غیرعادی گسترده قابل تنظیم هستند. دو پایه نیز دارای بالشتک هستند. پایه های لاستیکی همچنین میخ های فلزی را برای ثبات بیشتر یکپارچه می کنند.

شما می توانید Sirui ET-1204 را با قیمت 200 دلار در B&H Photo خریداری کنید. اگر طراحی این سه پایه را دوست دارید و مایلید وزن خود را با پول عوض کنید، Sirui یک نسخه آلومینیومی دارد که نیم پوند بیشتر وزن دارد اما در B&H Photo 60 دلار صرفه جویی می کند، جایی که با قیمت 140 دلار به فروش می رسد. در نهایت، ظرفیت بالاتر Sirui ET-2204 به قیمت 250 دلار در B&H Photo به فروش می رسد.

فناوری که ماموریت آپولو را موفق کرد

فناوری که ماموریت آپولو را موفق کرد

بخشی از فناوری ماموریت آپولو 11 شامل ترانسپوندر S-Band طراحی شده توسط جنرال داینامیکس بود که نیل آرمسترانگ را با بیان این جمله اشتباه بیان کرد: «این یک قدم کوچک برای انسان است، یک جهش