مگ بلاگ

10 تا از پرفروش ترین دستگاه های تصفیه هوا برای خانه شما، رتبه بندی شده بر اساس قیمت

10 تا از پرفروش ترین دستگاه های تصفیه هوا برای خانه شما، رتبه بندی شده بر اساس قیمت

طبیعی به نظر می رسد که کلروکس باید در بازار تصفیه هوا باشد. و آنها – یا حداقل، نام تجاری آنها دارای مجوز توسط سازنده لوازم کوچک Hamilton Beach Brands هستند. دستگاه تصفیه هوا هپا واقعی اتاق متوسط ​​کلروکس فضاهای متوسط ​​را هدف قرار می دهد. این می تواند هوای یک اتاق تا 1000 فوت مربع را یک بار در ساعت (یا در یک اتاق کوچکتر، تا 225 فوت مربع، پنج بار در ساعت) فیلتر کند. این مدل 14.5 اینچ قد دارد و فقط 5 پوند وزن دارد.

دارای سه لایه فیلتر، از جمله یک پیش فیلتر بیرونی برای گرفتن ذرات بزرگ، و یک فیلتر HEPA برای جذب 99.97 درصد ذرات، گرد و غبار، کپک، مه دود، دود آتش سوزی، شوره حیوانات خانگی، و مواد حساسیت زا تا 0.1 میکرون و همچنین 99.9 درصد از ویروس ها و باکتری ها. لایه کربن فعال بوها را کنترل می کند. این دستگاه در یک اتاق واضح به نظر می رسد، با یک سنسور کیفیت هوا یکپارچه برای بازخورد در زمان واقعی و یک صفحه نمایش دیجیتال PM2.5 (ذرات). این دستگاه از کد رنگی برای نشان دادن وضعیت هوا استفاده می کند و می تواند به طور خودکار سرعت فن را در حالت خودکار تنظیم کند، بنابراین واحد به طور پاسخگو به تغییرات کیفیت هوا رسیدگی می کند. این دستگاه دارای حالت های قفل کودک و تایمر است، اما حالت خواب آن کمی بلندتر از سایرین است و 30 دسی بل است. زمان تعویض فیلتر را به شما اطلاع می دهد (هزینه 40 دلاری).

تصفیه کننده هوای Clorox Medium Room True HEPA را با قیمت 100 دلار در آمازون بخرید. اگر به یک دستگاه تصفیه هوا برای اتاقی متفاوت و مانند رویکرد طراحی کلی کلروکس نیاز دارید، این شرکت مدل های مشابهی را برای اتاق های بزرگتر (تا 1500 فوت مربع) و اتاق های کوچکتر (تا 215 فوت مربع) ارائه می دهد. تمام دستگاه های تصفیه هوا کلروکس دارای یک نوع با کنترل صوتی الکسا هستند که با هزینه اضافی حدود 20 دلار در دسترس هستند.

امتیاز شما به این نوشته چند است؟