مگ بلاگ

10 ترفند برای یافتن بی دردسر هر چیزی با Google Photos

10 ترفند برای یافتن بی دردسر هر چیزی با Google Photos

Google Photos جستجوی چهره ها را آسان می کند. این سرویس تمام تصاویری را که از یک چهره پیدا می‌کند، جمع‌آوری می‌کند، صرف نظر از اینکه فرد را با نام برچسب گذاری کرده باشید یا هر سازمان دیگری را به صورت دستی انجام داده باشید.

ساده ترین راه برای شروع این است که روی نوار جستجو ضربه بزنید. در پایین جستجوهای پیشنهادی، ردیفی از چهره‌ها، 9 نماد دایره‌ای وجود دارد، که هر کدام یک چهره‌ای را که Google در بایگانی شما پیدا کرده است، نشان می‌دهد. برای دیدن عکس های آن چهره، فقط روی نماد ضربه بزنید. روی پیوند «مشاهده همه» در زیر ردیف چهره‌ها ضربه بزنید تا صفحه افراد و حیوانات خانگی با نمادهای بزرگ و مربعی برای چهره‌های نمایه‌شده نشان داده شود.

ممکن است این سرویس از شما بخواهد که تأیید کنید آیا دو تصویر یک چهره هستند تا بتواند چهره ها را گروه بندی کند و نتایج بهتری را ارائه دهد. اگر عکس انتخاب شده برای سطح بالا را دوست ندارید، کافی است روی یک چهره کلیک کنید، روی نماد دایره‌ای در بالا سمت چپ ضربه بزنید و عکس دیگری را برای نشان دادن آن شخص در هنگام جستجو انتخاب کنید. زمانی که آنجا هستید، می‌توانید نام یک فرد را نیز اضافه کنید تا بتوانید نتایج سریع‌تری دریافت کنید.

یک راه حل برای رویکرد Google: همه چهره ها را در همه انواع تصاویر در آرشیو Google Photos شما فهرست و گروه بندی می کند. برای مثال، اگر اسکرین شات‌های زیادی از داستان‌های خبری بگیرید، Google Photos آن چهره‌ها را در کنار افرادی که برایتان مهم هستند فهرست می‌کند. می‌توانید چهره‌هایی را که می‌بینید ویرایش کنید، اما انجام این کار به سادگی چهره‌ای را پنهان می‌کند، نه حذف آن.

گوگل اخیراً نام این صفحه را به افراد و حیوانات خانگی – به ویژه گربه‌ها و سگ‌ها – گسترش داده است تا بتوانید بچه‌های خزدار خود را نیز پیدا کنید. برای بازتاب این تغییر، افراد و حیوانات خانگی نیز در بالای صفحه کاوش قابل دسترسی است.