مگ بلاگ

10 دلیلی که Zune نمی تواند با آی پاد هماهنگ باشد

10 دلیلی که Zune نمی تواند با آی پاد هماهنگ باشد

نسل اول Zune روی کاغذ فوق العاده به نظر می رسید. این صفحه نمایش رنگی داشت، می‌توانست تا 30 گیگابایت صدا و تصویر را در خود جای دهد و حتی می‌توانید آهنگ‌ها را مستقیماً با سایر کاربران Zune به اشتراک بگذارید، شبیه به ویژگی Apple AirDrop. در حالی که ویژگی های جالبی داشت، زشت بود.

به احتمال زیاد، اگر شما یک Zune نسل اول را خریداری کرده اید، یک جعبه مستطیل شکل قهوه ای درشت بود. رنگ های دیگری هم وجود داشت، اما قهوه ای رنگی بود که به نظر می رسید موجود باشد. در مقایسه با خطوط براق آی‌پاد، بسیاری از مردم بلافاصله در نگاه اول Zune را رد کردند.

مایکروسافت در تلاش برای رفع استقبال وحشتناک از نسل اول، نسخه آی پاد مینی خود را با نام Zune 4 و بعداً 8 و 16 منتشر کرد که به حجم ذخیره سازی آنها در گیگابایت اشاره داشت. آنها طرح رنگ را با ارائه آنها به رنگ مشکی یا قرمز اصلاح کردند، اما قرمز بیشتر شبیه قهوه ای گل آلود بود که هنوز مصرف کنندگان را به یاد رنگ مستطیلی قهوه ای اصلی می انداخت. Zune کوچکتر در کنار همتای بزرگتر خود Zune 80 و 120 عرضه شد.

در سال 2009، آخرین نسل Zune در پاسخ به آی‌پاد تاچ عرضه شد که طراحی مدرن‌تری شبیه به گوشی‌های هوشمند امروزی داشت. با این حال، Zune به طور کلی با مشکل مواجه شد. به نظر می‌رسید که هر نسلی صرفاً به عرضه‌های اپل واکنش نشان می‌دهد، بدون جهت یا نوآوری مشخص، که منجر به درک آن به عنوان یک تقلید به جای یک محصول پیشگامانه شد.

امتیاز شما به این نوشته چند است؟
5 راه برای دانلود فیلم در اندروید

5 راه برای دانلود فیلم در اندروید

فیلم‌هایی که از طریق YouTube کرایه یا خریداری می‌شوند نیز تا زمانی که به همان حساب وارد شده باشید، می‌توانند از Google TV نیز دسترسی داشته باشند. اما در حالی که ممکن است چنین باشد،

آماده خارج از جاده، اگر هستید

آماده خارج از جاده، اگر هستید

این سرگرمی اطلاعاتی بر روی یک صفحه نمایش لمسی قابل توجه 13.4 اینچی، با پشتیبانی بی‌سیم Apple CarPlay و Android Auto، به‌علاوه یک پد شارژ بی‌سیم تلفن در کنسول مرکزی ارائه می‌شود. دسترسی به Google