مگ بلاگ

10 دلیل برتر که چرا مردم می گویند آیفون را به اندروید ترجیح می دهند

آیفون‌ها به دلیل امنیتشان بسیار مورد توجه قرار می‌گیرند، عمدتاً به دلیل اکوسیستم بسته اپل، که نفوذ بدافزار به این دستگاه‌ها را سخت‌تر می‌کند. این جنبه امنیتی یکی از دلایلی است که بسیاری از کاربران آیفون را ترجیح می دهند، زیرا با تمرکز شدید اپل بر حریم خصوصی و امنیت احساس امنیت می کنند. به‌روزرسانی‌های منظم سیستم در حفظ این امنیت بسیار مهم است، آسیب‌پذیری اصلی کلاهبرداری‌های فیشینگ است که در آن کاربران ممکن است سهواً رمزهای عبور خود را به اشتراک بگذارند.

مناظره بین کاربران اندروید و آیفون اغلب فناوری تشخیص چهره را برجسته می کند. اگرچه اندروید ابتدا این ویژگی را معرفی کرد، اما آسیب پذیری هایی مانند فریب خوردن توسط یک عکس داشت. زمانی که اپل تشخیص چهره را در آیفون ها معرفی کرد، این شرکت این مشکلات امنیتی را حل کرد و آن را به یکی از امن ترین گزینه های موجود تبدیل کرد.

علاوه بر این، دستورالعمل‌های سختگیرانه و فرآیندهای بررسی اپ استور تضمین می‌کند که همه برنامه‌های دانلود شده عاری از ویروس هستند و در عملکردشان شفاف هستند، از جمله افشای شفاف هزینه‌ها. در حال حاضر، آیفون‌ها اجازه نصب برنامه‌ها از خارج از اپ استور را بدون جیلبریک نمی‌دهند.

کاربران آیفون همچنین با سیستمی به نام Secure Enclave از محافظت بیشتری برخوردار می شوند تا از پنهان ماندن حساس ترین داده های شما اطمینان حاصل شود. اگر مشکلی پیش بیاید، پردازنده‌ای در آیفون وجود دارد که جدا از پردازنده اصلی است که تنها هدف آن تهیه نسخه پشتیبان در صورت حمله است.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید