مگ بلاگ

10 روش باورنکردنی که ChatGPT جهان را در سال 2023 تکان داد

10 روش باورنکردنی که ChatGPT جهان را در سال 2023 تکان داد

بنابراین برای کمک به تولید ایده به ChatGPT روی آورده‌اید، یا شاید از آن برای ایجاد تصاویر بصری از پیام‌های متنی استفاده کرده‌اید، چیزی که اکنون از زمانی که OpenAI Dall-E را در ChatGPT Plus پولی خود ادغام کرده است، امکان‌پذیر است. حالا چی؟ چه کسی خروجی ChatGPT را در اختیار دارد؟ چگونه می توان اعتماد کرد که خروجی ChatGPT سایر صاحبان حق نسخه برداری را نقض نمی کند؟ آیا حتی می توانید آنچه را که تولید کرده اید رایت کنید؟

پاسخ ها پیچیده هستند و قوانینی که امروزه نوشته و اعمال می شود از فناوری ها عقب مانده است. تا حدی، این سوال به تعریف هنر و اثر اصیل در مقابل اثر مشتق برمی گردد، تفاوت های مهمی که نویسندگان و هنرمندان را در نظر می گیرند، ایجاد انواع آثار “اصیل” با کمک ChatGPT و فروش آن به مصرف کنندگان است. فراتر از آن، با توجه به اینکه هوش مصنوعی از محتوای موجود یاد می گیرد، کار اصلی است و این کار را بدون ذکر منبع انجام می دهد؟ علاوه بر این، وقتی از هوش مصنوعی مولد در ویرایشگر تصویر یا دستگاهی مانند Google Pixel 8 Pro استفاده می‌کنید، چند درصد از آن عکس اثر واقعی و اصلی شما است؟

OpenAI در مورد نحوه آموزش مدل ChatGPT بر روی محتوای موجود شفاف نیست. این شرکت در یک روز توسعه‌دهنده در نوامبر، زمانی که سام آلتمن، بنیان‌گذار و مدیر عامل OpenAI اعلام کرد که OpenAI هزینه‌های دعوی حقوقی کپی رایت را برای مشتریان سازمانی و توسعه‌دهنده‌اش پوشش می‌دهد، شرکت فیل حق چاپ را در اتاق تأیید کرد. این شروع خوبی است که با وعده‌های مایکروسافت، ادوبی، گوگل، آمازون، گتی ایمیج و شاتر استوک مطابقت دارد، اما کاربران ChatGPT Plus را نیز آزاد می‌گذارد تا بتوانند در این آب‌ها حرکت کنند – که هر روز تیره‌تر می‌شوند.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید