مگ بلاگ

10 لوازم جانبی ضروری برای وانت کمپر شما

10 لوازم جانبی ضروری برای وانت کمپر شما

بسیاری از کمپینگ ها پریزهای برق را برای ماجراجویان ون کمپینگ فراهم می کنند تا آشپزی کنند، وسایل نقلیه خود را روشن کنند و دستگاه های خود را شارژ کنند. با این حال، همیشه اینطور نیست و بسیاری از ما هنگام سفر با ون های کمپر خود، برای مدت طولانی از شبکه قطع می شویم. هنگامی که این اتفاق می افتد، داشتن یک منبع تغذیه پشتیبان ضروری است، به خصوص اگر برای کار از راه دور به اتصال اینترنت و لپ تاپ متکی هستید.

فناوری مدرن در مواقعی که برق در دسترس نیست چند راه حل از جمله ژنراتورها، پاوربانک های سنگین و پنل های خورشیدی به ما ارائه می دهد. برخی از بهترین نمونه‌ها چندین فناوری تولید برق را با هم ترکیب می‌کنند، بنابراین شما نه تنها ذخیره انرژی زیادی دارید، بلکه می‌توانید در زمانی که از آنها استفاده نمی‌کنید، به شارژ آنها ادامه دهید و ذخایر انرژی خود را افزایش دهید.

در حالی که راه حل های زیادی وجود دارد، اما آنها از نظر قیمت و عملکرد بسیار متفاوت هستند. اگر پول نقد برای خرج کردن دارید، ممکن است یک ژنراتور چند منظوره توسط Jackery را در نظر بگیرید. در حالی که Jackery 2000 Plus در پیکربندی پنل خورشیدی دوگانه در آمازون قیمت گزافی 3299 دلار دارد، در حالی که کاملاً شارژ شده است دارای فضای ذخیره‌سازی کافی است و انرژی 3000 وات را برای برق رسانی به وسایلی که از بار سنگینی در داخل و خارج از ون کمپر شما استفاده می‌کنند، فراهم می‌کند.

ژنراتور خورشیدی Jackery دارای طراحی مقاوم در برابر ضربه و ضد حریق است، در هنگام استفاده بی صدا است و با استفاده از پریز دیواری در حدود دو ساعت کاملا شارژ می شود. این شامل چهار پریز جهانی، یک خروجی سنگین، دو درگاه USB-C و دو اتصال USB-A برای دستگاه های کوچکتر است. با این حال، شاید قابل توجه ترین دو پنل خورشیدی بزرگ همراه با بسته بندی برای شارژ کردن ذخایر آن در حالی که از منبع برق جدا هستند، باشد.