مگ بلاگ

10 لوازم جانبی که هر کاربر اندروید برای سال 2024 می خواهد

10 لوازم جانبی که هر کاربر اندروید برای سال 2024 می خواهد

پاوربانک ها در شکل ها، اندازه ها و قابلیت های شارژ مختلف عرضه می شوند. پاوربانک Iniu BI-B63 به دلیل تطبیق پذیری خود متمایز است زیرا سه درگاه آن می تواند تلفن، تبلت و لپ تاپ را شارژ کند. این باتری خارجی مستطیلی دارای ظرفیت 25000 میلی آمپر ساعت است و می تواند یک لپ تاپ 65 واتی را از طریق USB-C شارژ کند (این شرکت نسخه های 100 و 140 واتی را نیز تولید می کند).

همچنین شارژ سریع را انجام می‌دهد، به این معنی که بر اساس تخمین‌های شرکت می‌توانید برخی از تلفن‌ها را در عرض 30 دقیقه به حدود 60 درصد شارژ کنید (دستگاه و کابل شما باید هر دو از شارژ سریع از طریق USB پشتیبانی کنند). باتری دارای روکش بادوام و مخملی و صفحه نمایش وضعیت بزرگ برای مشاهده وضعیت شارژ است. هر بار به حداکثر سه دستگاه برق می‌رساند (دارای دو درگاه USB-C با USB-PD و یک USB-A است. همه درگاه‌ها به وضوح برچسب‌گذاری شده‌اند، بنابراین می‌دانید برای نیازهای خاص به کدام پورت وصل شوید.

پاوربانک Iniu B-B63 با قیمت 90 دلار در آمازون به فروش می رسد.

چیزی کمی کوچکتر، سبک تر و بی سیم می خواهید؟ Anker PowerCore III با این طرح مطابقت دارد. این پاوربانک تقریباً به اندازه یک تلفن هوشمند معمولی قد دارد و ظرفیت باتری 10000 میلی آمپر ساعتی، شارژ بی سیم Qi 10 واتی و شارژ سریع 18 واتی USB-C دارد. اکنون این شارژر را با قیمت 50 دلار در آمازون بخرید، یا تا اوایل سال 2024 منتظر بمانید و به دنبال یکی از پاوربانک‌های شارژ بی‌سیم Qi2 15 واتی Anker با استاندارد شارژ بی‌سیم Qi2 باشید. Qi2 از طراحی حلقه مغناطیسی (شبیه MagSafe در آیفون اپل) استفاده می‌کند که سرعت شارژ بی‌سیم و تطبیقی ​​سریع‌تری را اضافه می‌کند. آیفون 13 و جدیدتر اپل در حال حاضر از شارژ بی سیم Qi2 پشتیبانی می کند و گوشی های اندرویدی مطمئناً در سال 2024 از آن استفاده خواهند کرد.

امتیاز شما به این نوشته چند است؟