مگ بلاگ

10 ماشین مسابقه ای که احتمالاً فکرش را نمی کردید در نسکار رقابت کنند

10 ماشین مسابقه ای که احتمالاً فکرش را نمی کردید در نسکار رقابت کنند

پاکارد که به خاطر ساخت مجلل‌ترین و مهندسی‌شده‌ترین خودروهای جهان در دوران پیش از جنگ شناخته می‌شد، برای دهه‌ها نماد آمریکایی بود. با این حال، مسابقات اتومبیل رانی هرگز بخش بزرگی از برند نبود. پاکارد در سالهای اولیه توسعه خود در مسابقات شرکت کرد، اما در اواسط دهه 1920، برنامه رسمی مسابقه آن با وجود پیروزی های زیادی در پیست متوقف شد. هر مدل رقابتی پاکارد پس از آن، خودرویی بود که توسط مالک مستقل وارد شده بود.

در دوران پس از جنگ، پاکارد برای به دست آوردن سهم بازار تلاش کرد که منجر به کاهش بودجه توسعه و طراحی ضعیف شد. اواخر در معرفی یک OHV V8 جدید مانند رقبای خود بود و جایگاه آن در بالای نردبان لوکس سقوط کرده بود. ادغام با Studebaker، با هدف دسترسی این شرکت به نمایندگی‌ها و منابع بیشتر، فاجعه‌بار بود. تا سال 1956، مدل‌های جدید پاکارد چیزی نبود جز استودبیکر جدید، و تا سال 1959 پاکارد اصلاً وجود نداشت.

تنها تعداد کمی از Packard ها شناخته شده اند که در رویدادهای NASCAR در دهه 1950 مسابقه داده اند. اطلاعات زیادی در مورد این شرکت کنندگان وجود ندارد، بنابراین منطقی است که فرض کنیم آنها عملکرد ضعیفی داشته اند. جالب اینجاست که یکی از رانندگان ستاره آن دوره، هرب توماس، که به دلیل رانندگی با هادسون هورنت شگفت‌انگیز شناخته می‌شود، در مسابقه ساحلی دیتونا در سال 1955 با یک مدل ناشناخته Packard شرکت کرد اما به دلیل مشکلات موتور نتوانست به پایان برسد.

امتیاز شما به این نوشته چند است؟
آماده خارج از جاده، اگر هستید

آماده خارج از جاده، اگر هستید

این سرگرمی اطلاعاتی بر روی یک صفحه نمایش لمسی قابل توجه 13.4 اینچی، با پشتیبانی بی‌سیم Apple CarPlay و Android Auto، به‌علاوه یک پد شارژ بی‌سیم تلفن در کنسول مرکزی ارائه می‌شود. دسترسی به Google