مگ بلاگ

10 محدودیت عمده مک بوک که قبل از خرید باید بدانید

10 محدودیت عمده مک بوک که قبل از خرید باید بدانید

برای نازک‌تر و سبک‌تر کردن مک‌بوک‌ها، اپل اجزای مختلف را مستقیماً روی برد منطقی لحیم کرده است، از جمله RAM و سایر حافظه‌ها. در حالی که این ممکن است نمایه براق دستگاه را افزایش دهد، اما به طور موثر امکان ارتقاء این اجزا را برای کاربران از بین می برد. هنگامی که عملکرد مک بوک نیاز به تقویت دارد، بسیاری از کاربران انتخاب کمی دارند جز خرید یک دستگاه جدید که به ضایعات الکترونیکی کمک می کند.

یکی دیگر از مشکلات ارتقاء به تراشه‌های سیلیکون اختصاصی اپل مربوط می‌شود، زیرا به سادگی هیچ ارتقای بین نسل‌های سیلیکون اپل وجود ندارد. اگر، برای مثال، جهش از M1 به M2 برای شما حیاتی است، خرید یک مک بوک کاملاً جدید برای دریافت آن ارتقاء ضروری است.

عدم قابلیت ارتقا در مک بوک ها نگرانی قابل توجهی برای مصرف کنندگان آگاه به محیط زیست است. ضایعات الکترونیکی مهم‌تر از آن چیزی است که بسیاری از مردم تصور می‌کنند و لپ‌تاپ‌هایی که برای ارتقای کاربر طراحی نشده‌اند به این مشکل کمک می‌کنند. مالکیت پایدار، که شامل افزایش طول عمر دستگاه از طریق ارتقاء است، به یک تلاش چالش برانگیز در مک بوک تبدیل می شود.

ارتقای محدود این دستگاه ها برای دارندگان بالقوه بسیار مهم است. برای کسانی که انعطاف‌پذیری را در اولویت قرار می‌دهند تا لپ‌تاپ‌های خود را مطابق با نیازهای در حال تکامل خود تنظیم کنند یا به دنبال به حداقل رساندن ردپای محیطی خود هستند، فلسفه طراحی مک‌بوک ممکن است مانع بزرگی باشد.

تفاوت های بزرگ چیست؟

تفاوت های بزرگ چیست؟

از نظر کیفیت کلی ویدیو، GoPro Hero 11 و 12 کمابیش یکسان هستند و هر دو قادر به فیلمبرداری 5.3k 60 فریم بر ثانیه هستند. هر دو دستگاه دارای سه میکروفون داخلی با پشتیبانی اضافی