مگ بلاگ

10 موتور تویوتا با بالاترین قدرت تولید شده، رتبه بندی شده است

10 موتور تویوتا با بالاترین قدرت تولید شده، رتبه بندی شده است

بسیاری از علاقه مندان ممکن است انتظار داشته باشند که 2JZ-GTE افسانه ای در رتبه بندی بالاتر ظاهر شود، زیرا به دلیل قابل تنظیم بودن بسیار معروف است. با این حال، تویوتا در حالت موجودی، تنها به طور رسمی ادعا کرد که خروجی موتور 320 اسب بخار است. این فقط برای مدل‌های صادراتی بود – JDM Supras به لطف توافق ضمنی بین بزرگ‌ترین خودروسازان کشور، تنها 276 اسب بخار قدرت داشتند.

البته، به طور گسترده پذیرفته شده است که خروجی واقعی این نیروگاه های بیش از حد مهندسی شده بالاتر از ارقام رسمی آنها است و تنها با چند تغییر ساده می توان آن را به شدت افزایش داد. در واقع، به لطف بازار بزرگی که موتور امروزی را احاطه کرده است، خروجی‌هایی که در محدوده چهار رقمی قرار دارند، برای سازندگان پروژه بیش از همیشه قابل دستیابی هستند.

در حالی که این موتور تنها در بازارهای صادراتی در توربو MkIV سوپرا فروخته می شد، در JDM تویوتا آریستو نیز موجود بود. در نتیجه، این سدان‌های خانوادگی لوکس در میان دریفت‌ها و خودروسازان پروژه‌ای که به دنبال اجتناب از پرداخت هزینه‌های بالای سوپرا توربوها هستند، تبدیل به یک فرقه محبوب شده‌اند.

امتیاز شما به این نوشته چند است؟
5 راه برای دانلود فیلم در اندروید

5 راه برای دانلود فیلم در اندروید

فیلم‌هایی که از طریق YouTube کرایه یا خریداری می‌شوند نیز تا زمانی که به همان حساب وارد شده باشید، می‌توانند از Google TV نیز دسترسی داشته باشند. اما در حالی که ممکن است چنین باشد،

آماده خارج از جاده، اگر هستید

آماده خارج از جاده، اگر هستید

این سرگرمی اطلاعاتی بر روی یک صفحه نمایش لمسی قابل توجه 13.4 اینچی، با پشتیبانی بی‌سیم Apple CarPlay و Android Auto، به‌علاوه یک پد شارژ بی‌سیم تلفن در کنسول مرکزی ارائه می‌شود. دسترسی به Google