مگ بلاگ

10 مورد از بهترین ترکیب‌های ساندبار و ساب ووفر، رتبه‌بندی شده بر اساس قیمت

10 مورد از بهترین ترکیب‌های ساندبار و ساب ووفر، رتبه‌بندی شده بر اساس قیمت

تعداد کمی از برندها طیف گسترده ای از ساندبارها را با تنوع قیمتی مانند JBL ارائه می دهند. خط تولید آن از چیزی بیش از 100 دلار برای گزینه سطح اولیه شروع می شود و برای ترکیب های رده بالای آن، از جمله پرچمدار JBL Bar 1300X (1300 دلار در آمازون) به بیش از 1000 دلار ختم می شود. این برند به خاطر طیف گسترده‌ای از بلندگوها و هدفون‌های بی‌سیم شناخته می‌شود، و در واقع، نوارهای صوتی آن از نظر گزینه‌های اتصال و پخش جریانی، از بهترین‌ها هستند.

بار 1300X تقریباً با Klipsch Cinema 1200 در حداکثر توان خروجی 1170 وات مطابقت دارد و از ساب ووفر بی سیم 12 اینچی قابل توجهی برخوردار است. دو بلندگوی ماهواره‌ای بی‌سیم جداشونده منحصر به فرد در محدوده «بار» هستند که یک مزیت بزرگ محسوب می‌شوند. اینها باتری های یکپارچه دارند و می توان آنها را از نوار صوتی/پایگاه شارژ اصلی جدا کرد و در مقابل قرار داد تا صدای فراگیر کامل Dolby Atmos را به دست آورد که تا 12 ساعت در هر شارژ دوام می آورد. آنها همچنین می توانند با دستگاه هایی به عنوان بلندگوهای بلوتوث مستقل، به صورت جداگانه یا به عنوان یک جفت استریو، به عنوان یک ابزار مفید استفاده شوند.

JBL Bar 1300X یکی از گزینه‌های متنوع‌تر است که در اینجا فهرست شده است و شامل اتصال Wi-Fi، الکسا چند اتاق موسیقی داخلی و Google Chromecast است. بنابراین، این یک هاب جهانی برای همه سرگرمی های صوتی خانگی شما و همچنین یک راه حل عالی ساندبار و ساب ووفر است.