مگ بلاگ

10 مورد از بهترین و راحت ترین خودروها برای رانندگان قدبلند

10 مورد از بهترین و راحت ترین خودروها برای رانندگان قدبلند

کادیلاک اسکالید یک غول داخلی و خارجی برای بسیاری از شاسی بلندهای لوکس آمریکایی است. این یک پرفروش همیشگی است که تا حدی به دلیل عدم تمایل برند به درهم ریختن فرمول برنده اش است. در حالی که سایر رقبا در طول سال‌ها سعی کرده‌اند خود را دوباره اختراع کنند، Escalade ثابت مانده است – به‌طور مداوم بزرگ‌تر، به‌طور مداوم در داخل به خوبی منصوب شده و به‌طور مداوم خرید آن گران است.

مدل 2023 فناوری بیشتری را برای اندازه گیری خوب اضافه می کند، از جمله Super Cruise، دستیار رانندگی بدون هندز کادیلاک که در بیشتر بزرگراه های اصلی کار می کند. در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری صفحه نمایش در اطراف کابین وجود دارد، از جمله سه صفحه نمایش خمیده در جلوی خودرو. روی هم رفته 38 اینچ در داخل کابین کشیده شده و همه چیز را از صفحه ابزار گرفته تا سیستم اطلاعات سرگرمی نمایش می دهند.

Escalade به‌عنوان یک خودروی لوکس بزرگ و بسیار گران‌قیمت، برای همه جذابیتی ندارد، اما برای آنهایی که با جذابیت‌های خود فروخته می‌شوند، یکی از سخاوتمندانه‌ترین خودروها در کلاس خود برای فضای سر و پا است. راننده و سرنشین صندلی جلو 42.3 اینچ فضای سر و 44.5 اینچ فضای پا دارند، اگرچه این ابعاد برای ردیف دوم هر کدام حدود سه اینچ کاهش می یابد.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید