مگ بلاگ

10 مورد از بهترین پاور بانک ها و شارژرهای بی سیم برای سفر کمپینگ بعدی شما

10 مورد از بهترین پاور بانک ها و شارژرهای بی سیم برای سفر کمپینگ بعدی شما

در سمت مخالف طیف Blavor، Jackery Explorer 1000 قرار دارد که فهرست قیمتی چهار رقمی دارد اما استدلال قانع‌کننده‌ای در مورد اینکه چرا ارزش آن را دارد، ارائه می‌کند. نام خود را از ظرفیت 1002 وات ساعتی خود گرفته است و می تواند به عنوان یک باتری پشتیبان خانگی برای برق رسانی به وسایل برقی در مواقع اضطراری دو برابر شود. سه پریز برق AC وجود دارد که می تواند تا 1000 وات را تامین کند، یک پریز شارژ 12 ولت DC، دو درگاه شارژ USB-C 18 واتی و دو درگاه USB-A.

این بدان معنی است که Jackery می تواند به عنوان یک راه حل یک مرحله ای برای تامین انرژی یک مجموعه کمپینگ مورد استفاده قرار گیرد، اگرچه شایان ذکر است که شارژ 18W USB-C با توجه به قیمت آن کمی سخت است. Jackery ادعا می کند که زمان شارژ مجدد نیروگاه می تواند به 5.5 ساعت برای پریز برق AC یا شش ساعت برای دو پنل خورشیدی (که با هزینه اضافی در دسترس هستند) باشد، اگرچه آزمایش ما نشان داد که این زمان ها نزدیک به هفت و به ترتیب هشت ساعت

یک دستگیره در بالای اکسپلورر 1000 برای کمک به بلند کردن نیروگاه وجود دارد و با وزن 22 پوند، یکی از ایستگاه های سبک تر در نوع خود است. با ابعاد 13.1 x 9.2 x 11.1 اینچ، کمی آجر است، اگرچه بسیاری از رقبا حتی بزرگتر هستند. در آمازون با قیمت 1099 دلار به فروش می رسد، اگرچه در حال حاضر به 999 دلار تخفیف داده شده است. با افزودن پنل های خورشیدی، مجموع آن به 1649 دلار می رسد.