مگ بلاگ

10 مورد از بهترین پروژه های آردوینو که باید امتحان کنید

10 مورد از بهترین پروژه های آردوینو که باید امتحان کنید

Tishka یک راه حل روباتیک همه کاره است که برای چندین کاربرد از جمله عملکرد دوربین کنترل از راه دور، ماموریت های جستجو و نجات یا به عنوان یک همراه روباتیک عمومی طراحی شده است. اگرچه تیشکا خیلی کوچک نیست، اما با یک دوربین یکپارچه عرضه می شود که آن را برای اهداف اکتشافی یا فعالیت های فیلمسازی مناسب می کند.

برای کسانی که با جنگ ستارگان بزرگ شده اند، فانتزی داشتن یک دروید شخصی رویایی است که به حقیقت پیوسته است. با آردوینو، می‌توانید چیزی بسیار نزدیک به آن رویا در خانه خود ایجاد کنید. با این حال، هشدار دهید: این یک پروژه پیشرفته تر است. این نیاز به مقدار زیادی دانش، تجهیزات و بودجه دارد. سازنده اصلی این پروژه بودجه ای در حدود 340 دلار (30000 روبل) داشت و بسیاری از قطعات را خودش پرینت سه بعدی کرد.

این پروژه از یک فیلمساز روسی الهام گرفته است که یک عنکبوت روباتیک با پایه دوربین ساخته است. برای ساخت این، به قطعات مختلفی از جمله قاب، بدنه، موتور، آردوینو و دوربین نیاز دارید.

طراح اصلی، الکس کوروین، لیستی جامع از تمام قطعات استفاده شده در این ساخت را ارائه کرده است. او همچنین برای اشتراک‌گذاری میان‌افزار و نرم‌افزار آماده است، اگرچه برای دسترسی به آنها باید مستقیماً با او تماس بگیرید.

این اثبات مفهوم نشان می دهد که کنترلر آردوینو چقدر همه کاره است. شما می توانید پروژه ها و روباتیک باورنکردنی ایجاد کنید، و ساخت ربات تخصصی خود را باید امتحان کنید، به خصوص زمانی که برخی از پروژه های دیگر این لیست را تکمیل کردید. این یک پروژه عالی برای کاربران است تا مهارت های آردوینو خود را به سطح بالاتری برسانند.

امتیاز شما به این نوشته چند است؟