مگ بلاگ

10 مورد از عجیب‌ترین لوازم جانبی کنترلر که برای Nintendo Wii ساخته شده‌اند

10 مورد از عجیب‌ترین لوازم جانبی کنترلر که برای Nintendo Wii ساخته شده‌اند

برخلاف بسیاری از ضمیمه‌ها و لوازم جانبی کنترل‌کننده که برای بازی‌های خاص تولید شده‌اند، این دمبل‌های Everlast بیشتر یک آیتم عمومی هستند که عنوان مشخصی برای استفاده در ذهن ندارند. از این گذشته، تعداد زیادی بازی مبتنی بر تناسب اندام برای Wii توسعه داده شد که به بازیکنان این فرصت را می‌دهد تا با تمرین‌ها و تمرین‌های مختلف فعال‌تر شوند. اینها شامل مواردی مانند “Wii Fit”، “EA Sports Active” و “Just Dance” هستند که همگی از لوازم جانبی تناسب اندام مختلف برای ردیابی حرکت و اندازه گیری سطح فعالیت شما استفاده می کنند.

مفهومی که در پشت دمبل های همیشگی وجود دارد این است که انجام هر بازی در Wii را به جای عناوین متمرکز بر تناسب اندام به تمرین تبدیل کند. هر مجموعه از وزنه ها دو پوند به Wiimote استاندارد اضافه می کند و دمبل ها هر انتهای کنترلر را می پوشانند. دمبل‌ها اساساً Wiimotes را سنگین‌تر و بلند کردن آن‌ها را سخت‌تر می‌کنند و به تلاش بیشتر بازیکنان برای حرکت دادن آنها نیاز دارد. با گذشت زمان، وزن نسبتاً کم اضافه شده باید به کاربران کمک کند تا مقداری کالری اضافی را از دست بدهند، به خصوص در طول بازی هایی که از طیف وسیعی از حرکت برای گیم پلی استفاده می کنند.

Everlast Dumbbells با مارک یک شرکت ورزشی معروف عرضه می شود و عملکرد Wiimote را متوقف نمی کند، سنسور و دکمه های IR هنوز هم قابل دسترسی هستند. اگرچه ممکن است بسیار عجیب به نظر برسند، بسیاری از بررسی‌ها به این نکته اشاره می‌کنند که می‌توانند به شما کمک کنند هنگام بازی عرق کنید، اگرچه کنترل بازی‌های غیر تناسب اندام را سخت می‌کنند.

امتیاز شما به این نوشته چند است؟
5 راه برای دانلود فیلم در اندروید

5 راه برای دانلود فیلم در اندروید

فیلم‌هایی که از طریق YouTube کرایه یا خریداری می‌شوند نیز تا زمانی که به همان حساب وارد شده باشید، می‌توانند از Google TV نیز دسترسی داشته باشند. اما در حالی که ممکن است چنین باشد،

آماده خارج از جاده، اگر هستید

آماده خارج از جاده، اگر هستید

این سرگرمی اطلاعاتی بر روی یک صفحه نمایش لمسی قابل توجه 13.4 اینچی، با پشتیبانی بی‌سیم Apple CarPlay و Android Auto، به‌علاوه یک پد شارژ بی‌سیم تلفن در کنسول مرکزی ارائه می‌شود. دسترسی به Google