مگ بلاگ

10 مورد از قابل اعتمادترین موتورهای شش سیلندر ساخته شده تا کنون

10 مورد از قابل اعتمادترین موتورهای شش سیلندر ساخته شده تا کنون

برای ورود بعدی خود، موتور هوندا C، به هوندا برمی گردیم. نه تنها این اولین موتور شش سیلندر هوندا بود، بلکه این شرکت آن را از سال 1985 تا 2005 تولید کرد و به آن یک عمر سالم 20 ساله داد. هوندا این موتور را در انواع وسایل نقلیه، از جمله خودروهای اسپورت مانند NSX و Legend از هوندا و آکورا، همراه با هوندا اینسپایر و چندین خودرو دیگر قرار داده است. هوندا و آکورا NSX به ویژه قابل توجه بودند زیرا این خودروهای اسپرت ارزان‌تر و کاربردی‌تر از سایر خودروهای عصر خود بودند و در عین حال برای روز خود سریع بودند.

چندین نسل از موتور C وجود داشت، از جمله C20A، C20AT، C25A، C27A، C30A، C32B، C32A و C35A. از نظر قابلیت اطمینان، بیشتر اعتبار به C30A و C32B می رسد که در دهه 1990 وجود داشتند. یافتن اعداد رسمی در رابطه با مشکلات رایج موتور در کل خط تولید دشوار است، اما موتورهای سری C هوندا بارها و بارها در تبدیل قابلیت اطمینان موتورهای هوندا در وب سایت ها و انجمن ها در سراسر اینترنت ارائه می شوند.

با توجه به کراس اوور بین موتورهای سری C هوندا و سری J، این بدان معناست که هوندا واقعاً هرگز موتور شش سیلندر بدی نداشته است. متأسفانه، مانند بقیه صنعت خودرو، هوندا نیز با تمام قوا در موتورهای کوچکتر و الکتریکی سازی پیش می رود. این بدان معناست که در نهایت، شش سیلندرها از خط تولید هوندا محو خواهند شد. در حال حاضر، آنها هنوز آنجا هستند، اگرچه هوندا در این مرحله تقریباً 20 سال است که موتور C تولید نکرده است. موتورهای J35 درست از جایی که موتورهای C کار خود را متوقف کردند شروع به کار کردند.

امتیاز شما به این نوشته چند است؟
5 راه برای دانلود فیلم در اندروید

5 راه برای دانلود فیلم در اندروید

فیلم‌هایی که از طریق YouTube کرایه یا خریداری می‌شوند نیز تا زمانی که به همان حساب وارد شده باشید، می‌توانند از Google TV نیز دسترسی داشته باشند. اما در حالی که ممکن است چنین باشد،

آماده خارج از جاده، اگر هستید

آماده خارج از جاده، اگر هستید

این سرگرمی اطلاعاتی بر روی یک صفحه نمایش لمسی قابل توجه 13.4 اینچی، با پشتیبانی بی‌سیم Apple CarPlay و Android Auto، به‌علاوه یک پد شارژ بی‌سیم تلفن در کنسول مرکزی ارائه می‌شود. دسترسی به Google