مگ بلاگ

10 مورد از مقرون به صرفه ترین مینی موتورسیکلت های سواری در سال 2024

10 مورد از مقرون به صرفه ترین مینی موتورسیکلت های سواری در سال 2024

بنلی که در اصل در ایتالیا تأسیس شد، سابقه طولانی در تولید موتورسیکلت دارد که حتی قبل از جنگ جهانی اول شروع شده است. پس از دهه‌ها تولید دوچرخه‌های نوآورانه، از جمله بسیاری از مدل‌های برنده مسابقه، این شرکت در سال 2005 توسط یک شرکت چینی خریداری شد و در نهایت به گروه خودروسازی جیلی تبدیل شد. امروزه بنلی با طراحی و مهندسی در خانه سنتی آن در پسارو، ایتالیا و در حالی که تولید در ونلینگ، چین انجام می‌شود، دوام می‌آورد.

Benelli همچنین سابقه تولید مینی دوچرخه‌ها را به دهه 70 دارد، اما امروزه این شرکت نمونه‌ای کاملاً مدرن را با TNT 135 خود ارائه می‌کند. مانند کاوازاکی Z125 Pro، بنلی جوان با استایل امروزی خود موضعی تهاجمی دارد. در مقایسه بیشتر با رقبای خود، Benelli از مزایای فنی، حداقل بر روی کاغذ، از موتور چهار سوپاپ، 100 سی سی اضافی به 135، قاب پرده ای و دنده پنجم در گیربکس بهره می برد – GROM به تازگی عرضه را آغاز کرده است. 5 سرعته اش در پیاده رو، مزایا واقعی هستند و TNT 135 با گشتاور شگفت‌انگیزی از تقاطع‌ها فاصله می‌گیرد و راکب خود را به حداکثر سرعت 75 مایل در ساعت می‌رساند که برای اکثر بزرگراه‌های ایالتی کافی است. این باعث می شود Benelli گزینه بسیار خوبی برای سواران شهری باشد که می خواهند به طور منظم کمی بیشتر از این به بیرون بروند. به عنوان یک امتیاز، به نظر بسیار خوب نیز می رسد.

اینکه آیا بنلی می تواند بر تعصب منفی ساخته شده در چین غلبه کند، هنوز مشخص نیست. به نظر می رسد کیفیت وجود دارد. با این حال، کودتای واقعی در برابر رقبای خود قیمت خرده فروشی پایین است که از 3199 دلار شروع می شود.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید