مگ بلاگ

10 مکانیک علمی تخیلی که دوست داریم درایو را آزمایش کنیم

10 مکانیک علمی تخیلی که دوست داریم درایو را آزمایش کنیم

«Gurren Lagann» را می توان احمقانه ترین انیمه ی مکا ساخته شده تا به حال دانست. ربات شاخص نمایش، گورن لاگان، از تمرینات برای حمله استفاده می‌کند، با ربات‌های دیگر ترکیب می‌شود و به آنها قدرت می‌دهد، و هر ساعت از فیزیک سرپیچی می‌کند. با این حال، به همان اندازه که گورن لاگان می تواند قدرتمند باشد، همتای شیطانی آن Lazengann مسلما سردتر است.

Lazengann نقطه مقابل گورن لاگان است، همانطور که در خور ماشین اولین آنتاگونیست اصلی نمایش است. در حالی که گورن لاگان بزرگ و متظاهر است، لازنگان شیک، باریک و شوم است. به بیان دیگر، Gurren Lagann جالب به نظر می رسد زیرا مکانیک به سختی روی آن کار می کند، در حالی که Lazengann بدون حتی تلاش کردن جالب به نظر می رسد.

در حالی که ظاهر نقش مهمی در ترجیح ما برای Lazengann نسبت به Gurren Lagann ایفا می کند، عامل اصلی تصمیم گیری فاصله بین قابلیت ها است. از نظر فنی، هر دو ماشین دارای مجموعه مهارت های یکسانی هستند، اما Lazengann در سرعت، دوام و سبک از Gurren Lagann برتری دارد. هر دو می‌توانند مته‌هایی را در سرتاسر بدنشان جوانه بزنند، و گورن لاگان آن‌ها را در یک مته گیگا بزرگ ترکیب می‌کند، که – توجه داشته باشید – هنوز هم عالی است.

با این حال، Lazengann برنده می شود زیرا از آنها مانند شلاق استفاده می کند. بنابراین، Lazengann روح نمایش را در اولویت دادن به اراده انسانی و سرگیجه بر منطق و فیزیک حتی بیشتر از Gurren Lagann کانالیزه می کند. بنابراین بله، استفاده از مته مانند دریل عالی است، اما استفاده از مته مانند تراش بسیار جذاب تر است، به خصوص زمانی که با یکی از بهترین آهنگ های نمایش همراه باشد.

امتیاز شما به این نوشته چند است؟
5 راه برای دانلود فیلم در اندروید

5 راه برای دانلود فیلم در اندروید

فیلم‌هایی که از طریق YouTube کرایه یا خریداری می‌شوند نیز تا زمانی که به همان حساب وارد شده باشید، می‌توانند از Google TV نیز دسترسی داشته باشند. اما در حالی که ممکن است چنین باشد،

آماده خارج از جاده، اگر هستید

آماده خارج از جاده، اگر هستید

این سرگرمی اطلاعاتی بر روی یک صفحه نمایش لمسی قابل توجه 13.4 اینچی، با پشتیبانی بی‌سیم Apple CarPlay و Android Auto، به‌علاوه یک پد شارژ بی‌سیم تلفن در کنسول مرکزی ارائه می‌شود. دسترسی به Google