مگ بلاگ

10 نکته ای که باید هنگام خرید ماشین دست دوم به آن توجه کنید

10 نکته ای که باید هنگام خرید ماشین دست دوم به آن توجه کنید

برخی از جنبه های تاریخ یک خودرو می تواند یک پرچم قرمز باشد، در حالی که برخی دیگر که جدی به نظر می رسند ممکن است نباشند. بسته به قیمت خودرو، موارد موجود در کارنامه آن وزن متفاوتی خواهند داشت. در خودروهای قدیمی با مسافت پیموده شده بسیار بالا برای قیمت مقرون به صرفه، اگر کار کند و رانندگی کند، ممکن است به اندازه کافی خوب باشد. اما زمانی که هزاران دلار روی یک ماشین سرمایه گذاری می کنید، بررسی کنید که به چه چیزی وارد می شوید.

کارفکس قدیمی ترین و محبوب ترین بررسی تاریخچه وسیله نقلیه است، اگرچه تنها مورد موجود نیست. سوابق خدمات با خودرو اگر جامع باشد بهترین است. متأسفانه، اسناد و مدارکی که با یک ماشین همراه است، اغلب در حالی که یک ماشین در حراجی های دلال حرکت می کند، راهی سطل زباله می شود. همچنین، در برخی ایالت‌ها، شماره عنوان ممکن است دارای نشانگری باشد که به شما می‌گوید چند مالک خودرو داشته است. مالکان کمتر به طور کلی به معنای نگهداری مداوم تر است.

مشاهده تعداد زیادی سوابق تعمیر و نگهداری در Carfax چیز خوبی است. برعکس، بسیاری از ورودی‌ها برای کارهای خدماتی می‌توانند خودرویی با مشکل را نشان دهند. برخی ممکن است رکورد برخورد را به عنوان پرچم قرمز ببینند، اما ممکن است اینطور نباشد. تا زمانی که تعمیرات به خوبی انجام شود و ماشین مستقیم حرکت کند، معمولاً خوب خواهد بود. علاوه بر این، خودروهای مجموع که به درستی بازسازی شده‌اند می‌توانند ارزش بسیار خوبی برای یک خودروی دست دوم داشته باشند. فقط دقیق باشید و از عقل سلیم استفاده کنید. اگر چیزی کاملاً درست به نظر نمی رسد، دریغ نکنید که دور شوید.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید