مگ بلاگ

10 هدایای گجت گلف با رتبه برتر که بازیکنان باهوش فناوری دوست خواهند داشت

10 هدایای گجت گلف با رتبه برتر که بازیکنان باهوش فناوری دوست خواهند داشت

ردیاب‌های تناسب اندام Whoop در سال‌های اخیر بین حرفه‌ای‌ها محبوب شده‌اند، و آنها یک ایده هدیه عالی برای گلف بازان معمولی هستند. بند پوشیدنی مواردی مانند تغییر ضربان قلب – یعنی تفاوت ضربان قلب بین زمانی که فرد آرام است و زمانی که در حال ورزش است – و همچنین معیارهای دیگر مانند درجه حرارت و سطح اکسیژن خون را ردیابی می کند. این داده‌ها به برنامه Whoop بازگردانده می‌شوند، که سپس در مورد مناطقی که ممکن است نیاز به بهبود داشته باشند، توصیه‌هایی ارائه می‌دهد.

Whoop 4.0 جدیدترین نسخه از سیستم ردیابی است که در سال 2021 معرفی شد. طراحی اصلاح شده و سنسورهای ارتقا یافته دقت بیشتری را به همراه ویژگی های اضافی نوید می دهند. باید گفت که این چیزی فراتر از یک کمک گلف است و برای موثرتر بودن، باید به طور منظم در داخل و خارج از زمین پوشیده شود، همانطور که گلف ماهنامه در بررسی مثبت خود توضیح می دهد. با این حال، با توجه به اینکه جاستین توماس و روری مک‌ایلروی خود را هم به‌عنوان سرمایه‌گذار و هم به‌عنوان پوشنده‌های معمولی می‌شمارند، وضعیت آن به‌عنوان برترین ردیاب سلامت گلف در حال حاضر تزلزل ناپذیر به نظر می‌رسد.

Whoop 4.0 برای خرید در آمازون با قیمت 239.00 دلار در دسترس است که شامل یک اشتراک 12 ماهه برای این سرویس است. پس از این مدت، هزینه ماهانه اضافی مورد نیاز است.