مگ بلاگ

10 ویژگی مفید ساعت هوشمند اندروید که احتمالا از دست داده اید

10 ویژگی مفید ساعت هوشمند اندروید که احتمالا از دست داده اید

یکی از بهترین چیزها در مورد تلفن‌های هوشمند Android و Wear OS، نگرش باز نسبت به اجازه دادن به توسعه‌دهندگان شخص ثالث برای ایجاد برنامه برای دستگاه است. این شبیه رویکرد گوگل به گوشی‌های اندرویدی است و به این معنی است که نرم‌افزارهای اضافی زیادی در دسترس هستند که می‌توانند کارهایی را با ساعت هوشمند شما انجام دهند که سازنده به طور رسمی از آن‌ها پشتیبانی نمی‌کند. یکی از مثال‌های عالی در این زمینه Wear Audio Recorder است، اپلیکیشن محبوب Svet Kuz که به کاربران اجازه می‌دهد صدا را با ساعت هوشمند اندرویدی خود ضبط کنند.

تقریباً تمام ساعت‌های Wear OS و Android دارای نوعی میکروفون هستند که به کاربر اجازه می‌دهد به تماس‌های تلفنی پاسخ دهد یا با دستیار Google صحبت کند. برنامه Wear Audio Recorder از همین میکروفون برای ضبط صدا استفاده می‌کند و به شما راهی آسان برای پشتیبان‌گیری از مکالمات، جلسات و سخنرانی‌های مهم بدون نیاز به تجهیزات ضبط دیگر یا گوشی هوشمند می‌دهد. این یک راه حل زیبا و غیر مزاحم است، زیرا ساعت می تواند با خوشحالی روی مچ شما با صفحه خاموش بنشیند.

Wear Audio Recorder هنگامی که در ساعت هوشمند استفاده می‌شود، می‌تواند به‌طور خودکار از ضبط‌شده‌ها در Google Drive نسخه پشتیبان تهیه کند و به شما امکان می‌دهد مدت زمان یک جلسه را ببینید، همچنین ضبط‌ها را متوقف و مجدداً راه‌اندازی کنید. این برنامه همچنین می‌تواند با یک ساعت هوشمند همگام‌سازی شود تا بتوانید به عملکردهای بیشتری مانند توانایی گوش دادن به ضبط‌ها، سازماندهی آنها در پوشه‌ها یا ویرایش آن‌ها برای حذف مواردی مانند سکوت یا صدای ناخواسته دسترسی داشته باشید.