مگ بلاگ

10 پادکست برای علاقه مندان به فناوری برای گوش دادن در سال 2024

10 پادکست برای علاقه مندان به فناوری برای گوش دادن در سال 2024

کوین اسمیت، فیلمساز به خاطر چیزهای زیادی شهرت دارد – او فیلم‌های خنده‌داری ساخته و به‌عنوان مردی که در همه چیز کتاب‌های مصور کار می‌کند، حرفه‌ای موفق ساخته است – اما اخبار فناوری دقیقاً یکی از آنها نیست. با این حال، در انتهای شبکه پادکست اسمودکست اسمیت، در زیر نمایش‌های قابل پیش‌بینی‌تر مانند «Fatman Beyond» و «Hollywood Babble-On» خود اسمیت، یک جواهر فناوری پنهان در «NetHeads» وجود دارد.

میزبانی شده توسط ویل ویلکینز و ترنت هونساکر، “NetHeads” یک پادکست فناوری است که بیشتر شبیه مکالمه بین دو دوست است، به این معنی که تمایل دارد کمی به علف های هرز منحرف شود. ویلکینز و هونساکر ممکن است منحرف شوند و مدتی را صرف صحبت در مورد فیلم‌ها یا سگ‌هایشان کنند، اما این باعث می‌شود گوش دادن به آن لذت بخش باشد. «NetHeads» به دلیل درگیری بی‌درنگ با مخاطبان قابل توجه است. این برنامه معمولاً قبل از ورود به فید پادکست به صورت زنده پخش می شود و سؤالات شنوندگان زنده را در چت پخش زنده یا با استفاده از هشتگ در X، شبکه اجتماعی که قبلاً توییتر نامیده می شد، در بر می گیرد.

ممکن است تمام اخباری را که انتظارش را داشتید دریافت نکنید، اما بعد از یک ساعت می‌روید، می‌دهید یا می‌گیرید، احساس می‌کنید که اوقات خوشی را با دوستان گیک خود سپری کرده‌اید. برنامه پست‌ها اتفاقی است و اخیراً ناسازگار است، اما نمایش دارای کاتالوگ پشتی بیش از 300 قسمت است تا شما را سرگرم کند.

امتیاز شما به این نوشته چند است؟
آماده خارج از جاده، اگر هستید

آماده خارج از جاده، اگر هستید

این سرگرمی اطلاعاتی بر روی یک صفحه نمایش لمسی قابل توجه 13.4 اینچی، با پشتیبانی بی‌سیم Apple CarPlay و Android Auto، به‌علاوه یک پد شارژ بی‌سیم تلفن در کنسول مرکزی ارائه می‌شود. دسترسی به Google