مگ بلاگ

10 کوله پشتی لپ تاپ با بالاترین امتیاز برای مدرسه یا محل کار

10 کوله پشتی لپ تاپ با بالاترین امتیاز برای مدرسه یا محل کار

کوله پشتی لپ تاپ SwissGear 1900 Scansmart یکی از گزینه های بزرگتر در لیست ما است. این کیف مشکی که از پارچه پلی استر بالستیک 1200D ساخته شده، مرتب به نظر می رسد، حتی اگر طراحی و شکل آن شبیه یک کوله پشتی معمولی اسپرت باشد. بزرگ است، با زیپ‌های عریض و بادوام و حجم 31 لیتری، بنابراین می‌توانید چیزی بیشتر از لپ‌تاپ خود را در بسته بندی خود قرار دهید.

محفظه لپ تاپ زیپ دار در پشت برای یک لپ تاپ 17 اینچی (اندازه محفظه 14.5 x 11 x 1.5 اینچ) و یک تبلت 10 اینچی در جیب ایمن خود (10 x 7 اینچ) قرار می گیرد. محفظه Scansmart باز می شود و صاف قرار می گیرد، لپ تاپ در یک طرف و تبلت در طرف دیگر. این طراحی صاف، مناسب ایست بازرسی TSA است، بنابراین لازم نیست لپ تاپ خود را از کیف خود خارج کنید.

در داخل محفظه اصلی، کیف دارای جیب‌های سازماندهی زیادی است، با یک نگهدارنده فایل آکاردئونی و یک محفظه محافظ RFID با یک گیره کلید/فوب قابل جابجایی و چندین جیب تقسیم‌کننده. در قسمت بیرونی، یک جیب جلو، دو جیب کناری با دسترسی سریع و دو جیب کناری مشبک برای نگهداری بطری آب یا چتر وجود دارد.

ما طراحی ارگونومیک کیف را دوست داشتیم، با بند‌های شانه‌ای دارای کانتور و با لایه‌بندی خوب، بالشتک جریان هوا در پنل پشتی، و دسته محکم و قالب‌گیری شده در بالا که برای گرفتن کیف در هنگام حرکت مناسب است. ابعاد کیف 18.25 x 13.25 x 9.0 اینچ است.

SwissGear 1900 Scansmart را با قیمت 100 دلار در آمازون بخرید.