مگ بلاگ

10 گجت تناسب اندام که بازی را تغییر می دهد تا روتین تمرینی خود را ارتقا دهید

10 گجت تناسب اندام که بازی را تغییر می دهد تا روتین تمرینی خود را ارتقا دهید

مسلماً پرکاربردترین ابزارهای تناسب اندام ردیاب های تناسب اندام هستند. این دستگاه‌ها به کاربران اجازه می‌دهند تا در حین تمرین، آمارهای مختلفی از ضربان قلب و گام‌های برداشته‌شده تا تعداد کالری‌های سوزانده شده را ثبت و اندازه‌گیری کنند. ردیاب‌های تناسب اندام می‌توانند انواع مختلفی داشته باشند، اما محبوب‌ترین آن‌ها بند‌های تناسب اندام و ساعت‌های هوشمندی هستند که می‌توانند روی مچ دست استفاده شوند. این باعث می‌شود پوشیدن آن‌ها راحت باشد و مکان مناسبی برای اندازه‌گیری انواع داده‌ها است.

وقتی صحبت از ساعت های هوشمند و باندهای تناسب اندام می شود، گزینه های زیادی در بازار وجود دارد. گزینه های پریمیوم همه جانبه ای مانند Pixel Watch 2 و Apple Watch و همچنین ردیاب های تخصصی تناسب اندام وجود دارد که کاملاً روی ورزش و دویدن متمرکز هستند. گارمین در این زمینه پیشرو است و گزینه‌هایی برای همه دارد، چه گزینه‌های اولیه ارزان‌تر یا دستگاه‌های پیشرفته‌تر که بسیار پیشرفته‌تر هستند.

Garmin Forerunner 265 مطمئناً در سمت گران‌تر قرار دارد، اگرچه کاربران برای پول خود با این ساعت پول زیادی دریافت می‌کنند. این ساعت با صفحه نمایش 1.6 اینچی AMOLED با کیفیت بالا و عمر باتری قابل توجه، مجموعه ای از معیارهای پیشرفته مناسب برای دویدن را نیز شامل می شود. کاربران می توانند برنامه های آموزشی خود را آپلود کنند، از گزینه های داخلی استفاده کنند و مجموعه ای از جریان های داده را روی صفحه نمایش زیبا نمایش دهند. حتی امکان دانلود موسیقی از سرویس های پخش مختلف وجود دارد، بنابراین هنگام دویدن به گوشی هوشمند خود نیازی ندارید.

تفاوت های بزرگ چیست؟

تفاوت های بزرگ چیست؟

از نظر کیفیت کلی ویدیو، GoPro Hero 11 و 12 کمابیش یکسان هستند و هر دو قادر به فیلمبرداری 5.3k 60 فریم بر ثانیه هستند. هر دو دستگاه دارای سه میکروفون داخلی با پشتیبانی اضافی