مگ بلاگ

10 گزینه رایگان Canva برای طرح ها و ارائه های چشم نواز

10 گزینه رایگان Canva برای طرح ها و ارائه های چشم نواز

برای کاربران پیشرفته تر با بودجه، Photopea یک راه حل فوق العاده است. Photopea به طور خاص برای وبلاگ نویسان یا کاربران رسانه های اجتماعی طراحی نشده است – در عوض، اساسا یک ویرایشگر تصویر است. این تمرکز روی ویرایش تصویر ابتدا در رابط کاربری و طرح رنگ آن منعکس می شود، که ممکن است به طور خاص برای وبلاگ نویسان و اینفلوئنسرها طراحی نشده باشد، اما همچنان عملکرد مفیدی را برای آنها ارائه می دهد. رابط کاربری بسیار ساده است و فاقد هرگونه توصیف یا بازاریابی است که سعی در فروش بیشتر کاربران دارد.

با مراجعه به سایت Photopea، کاربران می توانند بلافاصله تصاویر را آپلود و ویرایش کنند. هرچه بیشتر از Photopea استفاده کنید، قابلیت های بیشتری را در نرم افزار خواهید دید. کاربران می توانند تصاویر برداری ایجاد کنند، لایه ها ایجاد کنند، فیلترها را اعمال کنند و موارد دیگر. یک بخش آموزشی اختصاصی در سایت وجود دارد که به کاربران کمک می کند تا ویژگی های متعدد را مرور کنند. اگر نمی توانید پاسخ را در آنجا پیدا کنید، Photopea همچنین دارای یک انجمن بسیار فعال Reddit و همچنین پشتیبانی از ایمیل است.

Photopea از این نظر منحصر به فرد است که مبتدیان می توانند تمام ویرایش های ساده مورد نیاز خود را انجام دهند، در حالی که طراحان گرافیک پیشرفته نیز ابزارهای مفید زیادی را برای ساختن چیزی واقعاً به یاد ماندنی پیدا خواهند کرد. Photopea یک سرویس رایگان است که از طریق تبلیغات از خود پشتیبانی می کند. کاربران این امکان را دارند که عضویت ممتاز را خریداری کنند که تبلیغات را حذف می کند و از توسعه دهندگان پشتیبانی می کند. نسخه رایگان در حال حاضر دسترسی کامل به همه ویژگی ها را فراهم می کند، اگرچه کاربران ممتاز از پشتیبانی ایمیل اولویت دار بهره مند می شوند.

فناوری که ماموریت آپولو را موفق کرد

فناوری که ماموریت آپولو را موفق کرد

بخشی از فناوری ماموریت آپولو 11 شامل ترانسپوندر S-Band طراحی شده توسط جنرال داینامیکس بود که نیل آرمسترانگ را با بیان این جمله اشتباه بیان کرد: «این یک قدم کوچک برای انسان است، یک جهش