مگ بلاگ

11 تاثیرگذارترین تولید کننده تصویر هوش مصنوعی رایگان برای خلاقیت های متن به هنر، رتبه بندی شده

11 تاثیرگذارترین تولید کننده تصویر هوش مصنوعی رایگان برای خلاقیت های متن به هنر، رتبه بندی شده

NightCafe Creator روزانه پنج اعتبار به شما می‌دهد – باید آن‌ها را از طریق ایمیل مطالبه کنید – و می‌توانید از طریق اقدامات خاصی مانند شرکت در رای‌های انجمن یا انتشار تصویر خود در انجمن، اعتبار کسب کنید. سرویس NightCafe بر روی یک سیستم اعتباری کار می کند. طرح حرفه ای مبتدی با 100 اعتبار از 6 دلار در ماه شروع می شود، یا می توانید بسته های اعتباری پرداختی را خریداری کنید. هر دو رویکرد برای نسل‌های پیشرفته‌تری که از الگوریتم‌های هوش مصنوعی دیگر، از جمله Stable Diffusion XL، Dall-E 2، CLIP-Guided Diffusion، VQGAN+CLIP و Neural Style Transfer استفاده می‌کنند، اعتبار ارائه می‌کنند. با این حال، فقط اشتراک به ویژگی‌های Pro مانند دسترسی اولیه به مدل‌های جدید و بدون تبلیغات دسترسی می‌دهد.

هنگامی که برای اولین بار به سایت NightCafe رسیدید، می توانید سفر هنری هوش مصنوعی خود را بلافاصله از صفحه اصلی شروع کنید. با این حال، بهتر است ابتدا ثبت نام کنید – به این ترتیب، به سبک های هنری بیشتری دسترسی خواهید داشت. برای استفاده از این سرویس، باید با گوگل، فیس بوک یا ایمیل ثبت نام کنید. این یکی از مولدهای هنری هوش مصنوعی با امکانات کامل است که ما پیدا کردیم، با گزینه های نسل پیشرفته از جمله وضوح و نسبت ابعاد، به علاوه توانایی تکامل، کپی، انتشار، اشتراک گذاری یا دانلود تصاویر شما. دانلود تصویر پایه 1.0 مگاپیکسلی است در حالی که تولید با وضوح بالاتر اعتبار بیشتری دارد.

NightCafe جوامع فعالی را در سایت خود و در Discord، Facebook و Reddit دارد. در این سرویس، اعضا تصاویر را از طریق اتاق‌های گفتگو به اشتراک می‌گذارند و بحث می‌کنند، یا می‌توانید یک اتاق گفتگو برای گفتگو و ایجاد هنر با دیگران ایجاد کنید. تصاویر منتشر شده با بیشترین لایک روزانه در صفحه اصلی نمایش داده می شوند و سایت دارای چالش های هنری است که می توانید در آن شرکت کنید تا مهارت های خلاقیت خود را تقویت کنید.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید