مگ بلاگ

12 ابرخودروی نخبه با قطعات ساده و بی ادعا

12 ابرخودروی نخبه با قطعات ساده و بی ادعا

TVR وقتی صحبت از تولید کنندگان سوپراسپرت می شود کمی عجیب است. این شرکت که در شهر ساحلی شمالی بلکپول مستقر است، و با افرادی عجیب و غریب مانند پیتر ویلر فقید که گهگاه سکان هدایت را در دست می گیرد، برخی از عجیب ترین وسایل نقلیه ای را که جهان تا به حال دیده است تولید کرد – از جمله TVR Cerbera Speed ​​12 که یکبار مصرف شد. از تولید کامل به دلیل ترس از این که به سادگی هر کسی که سعی در رانندگی آن را داشته باشد، بکشد.

TVR Griffith 500، یک رودستر دو در کم تولید که در دهه 1990 تولید شد، یک قطعه بسیار ساده دارد. اگر TVR اوج سوپراسپرت های بریتانیایی است، پس واکسهال در انتهای دیگر طیف قرار دارد. بیشتر چیزی که تولید می‌شود به‌طور باورنکردنی خسته‌کننده است و یکی از قطعات آن به گریفیث درز کرد.

مانند بسیاری از تولیدکنندگان ابرخودرو، TVR چراغ‌های عقب خود را طراحی نکرد. در عوض، آنها چراغ‌های یک Vauxhall Cavalier را در پشت موبایل سرگرم‌کننده V8 خود مسدود کردند. این یک انتخاب عجیب و غریب است، از یک سازنده به همان اندازه عجیب. اگرچه این درخشش گریفیث را از بین نبرد. اگرچه TVR تنها بیش از 2000 خودرو تولید کرد، رودستر طرفداران زیادی دارد. صاحبان آن حتی یک جلسه سالانه دارند.

امتیاز شما به این نوشته چند است؟
آماده خارج از جاده، اگر هستید

آماده خارج از جاده، اگر هستید

این سرگرمی اطلاعاتی بر روی یک صفحه نمایش لمسی قابل توجه 13.4 اینچی، با پشتیبانی بی‌سیم Apple CarPlay و Android Auto، به‌علاوه یک پد شارژ بی‌سیم تلفن در کنسول مرکزی ارائه می‌شود. دسترسی به Google