مگ بلاگ

12 تا از بدترین کنسول‌های نسخه کلکسیونی که تا به حال ساخته شده‌اند

12 تا از بدترین کنسول‌های نسخه کلکسیونی که تا به حال ساخته شده‌اند

Xbox هرگز در ژاپن خوب عمل نکرد، اما نه به دلیل عدم تلاش. زمانی که مایکروسافت ایکس باکس 360 را عرضه کرد، این شرکت با چندین استودیو ژاپنی، از جمله Mistwalker که در آن زمان اخیراً تأسیس شده بود، برای جذب مخاطب همکاری کرد. متأسفانه، این بازی ها علیرغم اینکه بسیاری از آنها واقعاً خوب بودند، کمکی به کنسول در خارج از کشور نکردند. اگر فقط می توانید همین را در مورد برخی از کنسول های نسخه محدود آنها بگویید.

اولین بازی Mistwalker برای Xbox “Blue Dragon” بود که توسط یک تیم بسیار باورنکردنی از توسعه دهندگان ساخته شد. خالق «فاینال فانتزی» و بنیانگذار Mistwalker، هیرونوبو ساکاگوچی، این بازی را ایده‌پردازی کرد و نوشت. علاوه بر این، Nobuo Uematsu، یکی دیگر از کهنه‌کارهای «فانتزی نهایی»، موسیقی را ساخت، در حالی که آکیرا توریاما، که به‌خاطر کارش در مجموعه «دراگون کوئست» شناخته شده بود، هنر این بازی را بر عهده داشت. آخرین باری که این غول‌های خلاق با یکدیگر همکاری کردند، «Chrono Trigger» کلاسیک SNES را توسعه دادند، بنابراین انتظارات بالا بود. «اژدهای آبی» خوب بود، اما مایکروسافت آن سطح از عشق به کنسول کراوات در نسخه محدود خود را نشان نداد.

Xbox 360 محدود ویژه “Blue Dragon” خود را از 360 معمولی با یک صفحه ظاهری که اژدهای آبی عنوان بازی را به تصویر می‌کشد، متمایز می‌کند که در Consolevariations قابل مشاهده است. واضح است که مایکروسافت هنوز کاملاً بر هنر چاپ تصاویر بر روی پوسته های ایکس باکس تسلط نداشته است و صفحه ظاهری آن حتی با استانداردهای اواسط دهه 2000 زشت بود. صورت اژدهای آبی تا حد زیادی منفجر شده بود، بنابراین می‌توانست روی صفحه را بگیرد و نتیجه را کمتر شبیه یک کالای حرفه‌ای تولید انبوه و بیشتر شبیه چیزی که یک سفارشی‌ساز کنسول آماتور ساخته است، نشان می‌دهد. این موجود حتی به نظر نمی رسید که توریاما آن را کشیده است، که تا آنجایی که می توانید انتقاد کنید.

اپل تأیید کرد که دولت‌ها از اعلان‌های فشاری آیفون و اندروید برای جاسوسی از کاربران استفاده می‌کنند

اپل تأیید کرد که دولت‌ها از اعلان‌های فشاری آیفون و اندروید برای جاسوسی از کاربران استفاده می‌کنند

در نامه وایدن می‌گوید: «در برخی موارد، ممکن است محتوای رمزگذاری‌نشده را نیز دریافت کنند، که می‌تواند از مشتقات باطن برنامه گرفته تا متن واقعی نمایش داده‌شده به کاربر در اعلان‌های برنامه را شامل شود.

نحوه ارسال پیام صوتی به جای متن در آیفون

نحوه ارسال پیام صوتی به جای متن در آیفون

اگر یک پیام صوتی را در آیفون خود دریافت کنید، یک اعلان پیام دریافت خواهید کرد، همان چیزی که برای یک پیام متنی معمولی دریافت می کنید. وقتی مکالمه را در برنامه پیام‌ها باز می‌کنید،

در اینجا نحوه امتحان کردن آن آمده است

در اینجا نحوه امتحان کردن آن آمده است

گوگل Gemini، جدیدترین مدل هوش مصنوعی این غول فناوری را برای عموم عرضه کرد. گوگل این نسخه را قوی ترین مدل خود می نامد. این شرکت می‌گوید جمینی چه برای تصویر، چه صدا یا ویدئو