مگ بلاگ

12 تا از گران ترین خودروهای فروش در سال 2024

12 تا از گران ترین خودروهای فروش در سال 2024

Vayanne که در نمایشگاه بین المللی خودرو نیویورک 2022 راه اندازی شد، اولین خودروی استارتاپ ابرخودروی اتریشی Deus است. استارت‌آپ‌های جاه‌طلبانه خودرو حدود یک سکه هستند، اما Deus دارای شراکت‌های قابل‌توجهی است که شانس تولید آن را بالاتر از همه قرار می‌دهد. به عنوان مثال، بنیانگذاران آن قراردادی را با Italdesign امضا کرده اند تا از سال 2025 خودروهایی را در تاسیسات خود در تورین، ایتالیا بسازد. کارخانه Italdesign قبلاً همه چیز را از BMW M1 گرفته تا نیسان GTR-50 اخیر و همچنین محصولات محدود خود این برند ساخته است. هایپرکار، Zerouno را اجرا کنید.

همچنین ویلیام پیشرفته مهندسی، بخش سابق تیم F1 ویلیامز که اکنون به عنوان یک متخصص مستقل خودروهای برقی فعالیت می کند، با Deus شریک شده است. ویلیامز به‌عنوان تامین‌کننده اصلی باتری‌ها در رشته‌های مختلف موتوراسپورت از فرمول E تا کلاس WEC Hypercar (LMDh)، تجربه‌های قبلی زیادی در ساخت پیشرانه‌های برقی EV در جهان دارد.

از آنجایی که این خودرو هنوز در حال توسعه است، آمار عملکرد نهایی مشخص نشده است، اما توان خروجی موقت خودرو 2243 اسب بخار است، با شتاب 0 تا 60 مایل در ساعت کمتر از دو ثانیه و حداکثر سرعت بیش از 250 مایل در ساعت. . همچنین هنوز قیمت اولیه دقیق آن تایید نشده است، اگرچه قبلاً توسط اتوکار رقمی معادل 2.5 میلیون دلار گزارش شده بود.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید