مگ بلاگ

12 تا از گران قیمت ترین تراکتورهای ساخته شده، رتبه بندی شده

12 تا از گران قیمت ترین تراکتورهای ساخته شده، رتبه بندی شده

Fendt 800 Vario یک خانواده گران قیمت تراکتور است که شامل مدل های 822، 824، 826 و 828 با مقادیر مختلف اسب بخار می شود. با توجه به پیکربندی آن، قیمت آنها از حدود 391433 دلار شروع می شود و این قبل از اضافه کردن تجهیزات اضافی است. در انتها، مدل های 828 از 444804 دلار شروع می شوند، بدون هیچ تجهیزات اضافی. با همه گزینه های مختلف Fendt، مدل 828 می تواند تقریباً 480000 دلار قیمت داشته باشد. این بسیار چشمگیر است، اگرچه در مقایسه با برخی از تراکتورهای دیگر در لیست پایین تر است.

خوشبختانه، هرکسی که قصد خرید یکی از آن ها را دارد، حداقل بر روی کاغذ، بسیار خوشایند است. قدرت موتورها از 226 اسب بخار تا 287 اسب بخار بسته به نوع شما متغیر است. هنگامی که به درستی مجهز شود، دارای انواع سنسورهای هوشمند مانند تنظیم فشار لاستیک VarioGrip شرکت، فرمان خودکار، و تمیز کردن خودکار رادیاتور هنگام دریافت فن برگشت پذیر است. تصویری از آن ممکن است احساس افراط و تفریط را القا نکند، اما زمانی که تصمیم می‌گیرد به یکی از آن‌ها ادامه دهد، این چیز تمام مسیر را در بر می‌گیرد. این یک تراکتور بزرگ است.

تراکتورهای سری Fendt 800 Vario از زمان نگارش این مقاله به فروش می‌رسند و می‌توانید همین امروز یکی را پیکربندی و خریداری کنید. آنها تراکتورهای بزرگ و تنومندی هستند که قادر به انجام انواع کارها در مزرعه هستند. همچنین تعداد زیادی سنسور، داده های تله متری و ضمانت سه ساله 3000 ساعته برای پوشش هر گونه نقص سازنده دریافت می کنید. همچنین یک گزینه تمدید گارانتی وجود دارد که تا هشت سال و 8000 ساعت را پوشش می دهد، اگر تصمیم بگیرید که آن را انتخاب کنید، اما نسبتاً گران است.