مگ بلاگ

12 سایت قابل اعتماد برای دانلود رایگان موسیقی به صورت قانونی

12 سایت قابل اعتماد برای دانلود رایگان موسیقی به صورت قانونی

یوتیوب علاوه بر قرار دادن تقریباً هر ویدیویی که تا کنون ساخته شده است، میزبان یک کتابخانه بزرگ موسیقی است که دانلود و استفاده رایگان است. کل اکوسیستم یوتیوب بر روی گروهی قوی از سازندگان آنلاین ساخته شده است که محتوا تولید می کنند و آن را در پلتفرم آپلود می کنند. به منظور حمایت از آن جامعه، YouTube دارایی‌های شنیداری، از جمله موسیقی و جلوه‌های صوتی را برای کمک به سازندگان برای ایجاد منظره صوتی برای ویدیوهای خود فراهم می‌کند.

برای دسترسی به کتابخانه صوتی، روی دکمه “کانال شما” در منوی سمت چپ کلیک کنید. همچنین، می‌توانید نماد نمایه خود را در بالا سمت چپ انتخاب کنید و روی «مشاهده کانال خود» کلیک کنید. از آنجا، «مدیریت ویدیوها» را انتخاب کنید و به استودیوی YouTube منتقل خواهید شد. کتابخانه صوتی را در منوی سمت چپ رابط استودیو خواهید دید. موسیقی و جلوه های صوتی به منوهای جداگانه تقسیم می شوند و می توانید انتخاب را بر اساس نام آهنگ، حالت، ژانر، دسته، مدت زمان و موارد دیگر فیلتر کنید.

همچنین می‌توانید بر اساس اینکه آیا یک صدا در هنگام استفاده نیاز به ذکر منبع دارد یا خیر، فیلتر کنید. در صورت نیاز به ذکر منبع، متن ذکر منبع لازم در حین دانلود به شما ارائه می شود. همانطور که در کاتالوگ عظیم رسانه ها جستجو می کنید، مطمئن شوید که مواردی را که احتمالاً به آنها باز می گردید مورد علاقه خود قرار دهید تا بتوانید در آینده راحت تر آنها را پیدا کنید.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید