مگ بلاگ

12 صفحه کلید آنقدر عجیب که نمی توانیم باور کنیم که واقعا وجود دارند

12 صفحه کلید آنقدر عجیب که نمی توانیم باور کنیم که واقعا وجود دارند

بسیاری از مردم مهارت انگشتان را امری مسلم می دانند. ارقام بسیار تخصصی ما به ما اجازه می دهند از اشیاء بی شماری به عنوان ابزار استفاده کنیم، و در حالی که سازندگان ابزارهای تخصصی تری مانند آچار و پیچ گوشتی تولید می کنند، همه آنها با این فرض طراحی شده اند که مشتریان بالقوه دارای سطوح مشابهی از مهارت انگشتان هستند. در حالی که منطقی است، گاهی اوقات باید برای موارد استثنا برنامه ریزی کنید.

صفحه کلید بدون کلید orbiTouch یک دستگاه ورودی است که فقط از دو گوی کشویی غول پیکر تشکیل شده است که علیرغم کمبود کلیدهای سنتی، همچنان قادر به تایپ است. گنبد سمت چپ به یک سری از مناطق که شامل حروف، اعداد و عملکردهای صفحه کلید مانند “alt” و “backspace” می‌شود، و گنبد سمت راست به یک دسته رنگ می‌چرخد. برای وارد کردن کلید، باید گوی سمت چپ را به یک ناحیه بکشید و سپس گنبد سمت راست را به یک رنگ بکشید. بنابراین، برای تایپ “OK”، باید گنبد سمت چپ را به سمت بالا و گنبد سمت راست را به رنگ بنفش بلغزانید، سپس گنبد سمت چپ را دوباره به سمت بالا و گنبد سمت راست را به نارنجی بکشید.

دشوار است که orbiTouch را یک “صفحه کلید” بنامیم زیرا فاقد هرگونه کلید است، اما این بخش مهمی از تبلیغات است. با این حال، کاربران در مورد کارایی دستگاه اختلاف نظر دارند. برخی فکر می کنند استفاده از orbiTouch سرگرم کننده است، اگر کمی عجیب باشد، در حالی که برخی دیگر بسیار مهم هستند، زیرا دستگاه به طور قابل توجهی بیشتر از یک صفحه کلید معمولی به حرکت شانه نیاز دارد. آن را دوست داشته باشید یا از آن متنفر باشید، تایپ کردن روی orbiTouch به سرعت صفحه کلید QWERTY استاندارد نیست، اما اگر مهارت انگشتی ندارید، این دستگاه یک گزینه است.

امتیاز شما به این نوشته چند است؟